بیمه عمر

بیمه عمر Reviewed by بیمه عمر on بیمه عمر بیمه عمر 5.0


بیمه

ورود و ثبت نام اعضا

ورود ثبت

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

اکانت خودتان را ایجاد کنید

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *
گفتگوی آنلاین با کارشناسان بیمه

آی دی تلگرام :bimeomr7
 

استعلام و ارسال رایگان بیمه عمر شما
شما می توانید بیمه نامه زندگی خود را که توسط مشاورین بیمه عمر برایتان تنظیم می گردد را به رایگان دریافت نمایید

عضویت در خبرنامه

بازنشستگی و مستمری برای فرزندان

بیمه عمر bime omr

 

آیا می دانید بیمه عمر ,عاشقانه ترین نامه و سندی است که برای خود و عزیزانتان ثبت و صادر میکنید

 مزایای بیمه عمر برای فرزندان دختر ---->  تامین جهیزیه,حقوق مستمری,تامین هزینه تحصیل و..

مزایای بیمه عمر برای فرزندان پسر ---->  حقوق بازنشستگی,سرمایه کار,هزینه تحصیل,گرفتن وام

مزایای بیمه عمر برای نوزادان ---->  حقوق بازنشستگی از سن 20 یا 30 سالگی به بعد,هزینه تحصیل..

بازنشستگی زنان خانه دار

بهترین حس آرامش و خوشبختی برای زنان خانه دار زمانی است که مطمئن شوند میتوانند بطور مستقل بر روی پاهای خود بایستند و بدون نیاز به دیگران بتوانند هزینه های خود را تامین نمایند. بیمه عمر و سرمایه گذاری بهترین گزینه ی انتخابی شماست.

اگر نسبت به آینده مالی خود, همسر و فرزندانتان نگران هستید و سرمایه ای برای آنها در دست ندارید !!

کارشناسان ما با صبر و حوصله ای زیاد و کاملا رایگان مشاور شمایند... همین حالا تماس بگیرید و آینده خود و عزیزانتان را متحول سازید.

از قسمت منوی ( استعلام بیمه عمر شما رایگان ) در بالای همین سایت کلیک کرده و فرم را ارسال نمایید Do It Now !!

 

یک نمونه از بیمه عمر

 

در نمونه استعلام بیمه عمر و سرمایه گذاری در شکل پایین فردی 30 ساله با پرداخت ماهیانه 100 هزار تومان و با افزایش 10% افزایش حق بیمه پرداختی در هر سال بعد از 30 سال بازنشسته شده و مبلغ بسیار خوب و مناسبی رو بطور یکجا و یا به حالت مستمری بدست می آورد. ( این مبلغ  ارتباط مستقیم با سن و پوشش های بیمه ای و سود حاصل از مشارکتی داره که هر سال به اندوخته ریاضی فرد اضافه شده است. )

این فرد تا سقف 400 میلیون تومان پوشش فوت ,200 میلیون نقص عضو, 20 میلیون تومان هزینه پزشکی در هر سال, 25 میلیون تومان از بابت هر بیماری خاص ... از کارافتادگی و گرفتن وام بدون ضامن و ..... می باشد.

جهت آگاهی از نمونه استعلام بیمه عمر خودتان فقط کافیست با کلیک بر روی منوی ( مشاوره بیمه عمر شما رایگان ) مشخصات خود را برایمان ارسال نمایید.

جدول استعلام بیمه عمر Table Inquiry Life Insurance با کلیک بر روی تصویر, استعلام بیمه عمر را ببینید.

مصاحبه با دکتر مهدی فخارزاده ( تهیه و ترجمه: مهندس الهام محمدی )

35 Votes4.45 
1 امتیاز کاربران

مصاحبه با دکتر مهدی فخارزاده و راز موفقیت اودکتر مهدی فخارزاده Mehdi Fakharzadeh

 موفق ترین و پرفروش ترین فروشنده بیمه عمر در جهان

در این مقاله با رمز و راز موفقیت مهدی فخارزاده و روشی که در ضمینه برخورد با مشتریان خود بکار می برد بیشتر آشنا خواهیم شد. ( همینجا از زحماتی که سرکار خانم مهندس الهام محمدی در تهیه و تنظیم و ترجمه این مقاله ارزشمند کشیده اند , قدردانی می نماییم. )

 تهیه , تنظیم و ترجمه : سرکار خانم مهندس الهام محمدی


نویسنده  :  Arthur M Louis  ژوییه  1974   میلادی      مجله  Fortune

 

 

 از میان 220 هزار نماینده فروش بیمه عمر , اکثر آنها درآمد متوسطی دارند. همواره درها با خشم به روی آنها کوبیده می شود , تلفن ها به روی آنها قطع می شود و روز آنها همواره پر از توهین و بی احترامی به آنهاست. با هیچ درآمد قابل اتکایی مجبورند به دنبال مشتری همواره خود را دوباره و دوباره از این خیابان به آن خیابان بکشند. بسیاری از فروشندگان بیمه عمر که به صورت تمام وقت کار می کنند, بطور متوسط سالانه 12 هزار دلار درآمد کسب می کنند.

اما حرفه فروشندگی بیمه عمر نیز همانند سایر رشته ها , برای خود ابرمردان و فوق ستاره هایی دارد. افراد معدودی که با اختلاف فاحشی بسیار بالاتر ار همقطاران و همکاران خود قرار دارند. کسانی که نه در یافتن مشتریان مشکلی دارند و نه در متقاعد کردن آنها به خرید مبالغ بالای بیمه . و حتی تعدادی از این فوق ستاره ها در سال درآمدی بالغ بر یک میلیون دلار دارند. یکی از این فوق ستاره ها دکتر مهدی فخارزاده است.

ایرانی 52 ساله ای که سال گذشته به عنوان برترین فروشنده بیمه عمر شرکت غول آسای بیمه متروپلیتن لایف برگزیده شد. دیگران او را به عنوان " مهدی " می شناسند. تلفظ "خ" در نام خانوادگی وی برای بسیاری دشوار است.

مهدی فخارزاده در دفتر  متروپلیتن واقع در نیویورک سیتی ( خیابان پارک ) مستقر است. اما تلاشهای وی ,او را به مناطق دوردستی نیز کشانده است. تا جایی که او اجازه دارد در 21 ایالت در سراسر کشور به فروش بیمه بپردازد.

سال گذشته پربارترین سال در تاریخ حرفه ای 19 ساله مهدی بوده است. او موفق به فروش 51 بیمه نامه به ارزش مجموع 8,051,160 دلار و دریافت 121,763 دلار کارمزد شد.

قابل توجه است که سایر 21 هزار نماینده فروش بیمه متروپلیتن در سال بصورت میانگین فقط می توانند 530 هزار دلار ارزش بیمه ای به فروش برسانند. این اولین باری بود که مهدی به عنوان برترین فروشنده ( نامبر وان ) در مت لایف برگزیده شد. اما همواره در طول 14  سال گذشته جزو بهترین ها بوده است و همه ساله فروش متجاوز از یک میلیون دلار داشته است.

دفتر شخصی او - که تا به حال امتیازی فقط متعلق به ستاره های فروش بوده است - با تقدیرنامه ها ,لوح ها و جوایز متعددی که در طول این سالیان از شرکت دریافت کرده است, آزین شده است و او تعداد بی شماری از این تقدیرنامه ها را در خانه نگهداری می کند. مهدی درآمد خود را در سالهای گذشته سرمایه گذاری کرده است و بدین ترتیب دارایی خالص او اکنون بیش از یک میلیون دلار است.

با این وجود مهدی فخارزاده همواره از عملکرد خود احساس نارضایتی می کند. آرزوی او این است که روزی موفق ترین نماینده فروش بیمه عمر در سراسر کشور شود. (( لازم به ذکر است که در حال حاضر دکتر مهدی فخارزاده موفقترین فروشنده بیمه عمر در جهان می باشد)) او به خوبی می داند که راه درازی پیش رو دارد. شرکت بیمه متروپلیتن با دارایی 32 بیلیون دلار پس از شرکت بیمه Prudential در رده ای دوم قرار دارد....

( جهت ادامه مطلب وارد سایت شوید )

ثبت مطالعه بیشتر...

دکتر مهدی فخارزاده

22 Votes4.45 
1 امتیاز کاربران

دکتر مهدی فخارزاده mehdi fakharzadeh

دکتر مهدی فخارزاده ( dr. Mehdi Fakharzadeh )

دکتر مهدی فخارزاده برترین و بزرگترین فروشنده بیمه عمر ( Life Insurance ) در جهان !!

 موفقیت دکتر مهدی فخارزاده :

 در دهه 1950 هنگامی که یک ایرانی 32 ساله متقاضی شغل در شرکت بیمه مت لایف ( Met Life ) در شهر نیویورک شد مدیر فروش منطقه این شرکت - ماکس اشلاس Max Schloss -یادداشت هایی به قرار زیر نوشت :

 ( " خدای من او حتی نمی تواند زبان انگلیسی را به درستی صحبت کند. شاید بتواند از عهده خواندن نورسنج برآید !! اما فروش بیمه عمر ؟!! ")

اشلاس پرسید : " تا کنون چه شغل ثابتی داشته اید؟ "

مهدی فخارزاده : " سابقا در یک خشکشویی در آلاسکا مشغول بودم و در زمان دانشجویی نیز چند شغل موقت داشته ام. "

 اشلاس : پس برای چه به اینجا آمده اید؟

مهدی فخارزاده : " چند کتاب در مورد بیمه به من قرض بدهید. بعد از یک هفته باز خواهم گشت و به تمامی سوالات شما پاسخ خواهم داد. همه چیز امکان پذیر است. "

اشلاس پنج کتاب به او امانت داد.  ( جهت ادامه مطلب باید وارد سایت شوید )

 

ثبت مطالعه بیشتر...