بیمه عمر

بیمه عمر Reviewed by بیمه عمر on بیمه عمر بیمه عمر 5.0بیمه

ورود و ثبت نام اعضا

ورود ثبت

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

اکانت خودتان را ایجاد کنید

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *
گفتگوی آنلاین با کارشناسان بیمه

آی دی تلگرام :bimeomr7
 

استعلام و ارسال رایگان بیمه عمر شما
شما می توانید بیمه نامه زندگی خود را که توسط مشاورین بیمه عمر برایتان تنظیم می گردد را به رایگان دریافت نمایید

عضویت در خبرنامه

بازنشستگی و مستمری برای فرزندان

بیمه عمر bime omr

 

آیا می دانید بیمه عمر ,عاشقانه ترین نامه و سندی است که برای خود و عزیزانتان ثبت و صادر میکنید

 مزایای بیمه عمر برای فرزندان دختر ---->  تامین جهیزیه,حقوق مستمری,تامین هزینه تحصیل و..

مزایای بیمه عمر برای فرزندان پسر ---->  حقوق بازنشستگی,سرمایه کار,هزینه تحصیل,گرفتن وام

مزایای بیمه عمر برای نوزادان ---->  حقوق بازنشستگی از سن 20 یا 30 سالگی به بعد,هزینه تحصیل..

بازنشستگی زنان خانه دار

بهترین حس آرامش و خوشبختی برای زنان خانه دار زمانی است که مطمئن شوند میتوانند بطور مستقل بر روی پاهای خود بایستند و بدون نیاز به دیگران بتوانند هزینه های خود را تامین نمایند. بیمه عمر و سرمایه گذاری بهترین گزینه ی انتخابی شماست.

اگر نسبت به آینده مالی خود, همسر و فرزندانتان نگران هستید و سرمایه ای برای آنها در دست ندارید !!

کارشناسان ما با صبر و حوصله ای زیاد و کاملا رایگان مشاور شمایند... همین حالا تماس بگیرید و آینده خود و عزیزانتان را متحول سازید.

از قسمت منوی ( استعلام بیمه عمر شما رایگان ) در بالای همین سایت کلیک کرده و فرم را ارسال نمایید Do It Now !!

 

یک نمونه از بیمه عمر

 

در نمونه استعلام بیمه عمر و سرمایه گذاری در شکل پایین فردی 30 ساله با پرداخت ماهیانه 100 هزار تومان و با افزایش 10% افزایش حق بیمه پرداختی در هر سال بعد از 30 سال بازنشسته شده و مبلغ بسیار خوب و مناسبی رو بطور یکجا و یا به حالت مستمری بدست می آورد. ( این مبلغ  ارتباط مستقیم با سن و پوشش های بیمه ای و سود حاصل از مشارکتی داره که هر سال به اندوخته ریاضی فرد اضافه شده است. )

این فرد تا سقف 400 میلیون تومان پوشش فوت ,200 میلیون نقص عضو, 20 میلیون تومان هزینه پزشکی در هر سال, 25 میلیون تومان از بابت هر بیماری خاص ... از کارافتادگی و گرفتن وام بدون ضامن و ..... می باشد.

جهت آگاهی از نمونه استعلام بیمه عمر خودتان فقط کافیست با کلیک بر روی منوی ( مشاوره بیمه عمر شما رایگان ) مشخصات خود را برایمان ارسال نمایید.

جدول استعلام بیمه عمر Table Inquiry Life Insurance با کلیک بر روی تصویر, استعلام بیمه عمر را ببینید.

انجمن MDRT

22 Votes4.05 
1 امتیاز کاربران

انجمن (MDRT (Million Dollar Round Table

 انجمن MDRT

 

انجمن MDRT به‌عنوان انجمن برتر میلیونرهای حرفه‌ای، در سال 1927 میلادی تأسیس گردید.

این انجمن، به‌عنوان یک انجمن مستقل و بین‌المللی، متشکل از نزدیک به 36000 نفر از حرفه‌ای‌ترین فروشندگان بیمه‌عمر و خدمات مالی، از بیش از 430 کمپانی در 78 کشور دنیاست. تمامی اعضای MDRT با دانش و معلومات استثنایی و اثبات‌شده خود، پایبندی شدید واعتقادی راسخ به اصول اخلاقی و خدمات‌دهی به مشتریان خود می‌باشند. اعضای MDRT در سطوح بین‌المللی، به‌عنوان برترین  ومجرب ترین فروشندگان استاندارد در زمینه تجارت بیمه‌های‌عمر و خدمات مالی، شناخته می‌شوند. 

 

رسالت MDRT

تبدیل‌شدن به شبکه‌ای بین‌المللی، دارای ارزش و وابسته به اعضای حرفه‌ای خود در زمینه بیمه‌های زندگی و خدمات حرفه‌ای مشاوره مالی که با عملکردی ستودنی و قابل‌تقدیر، و با تکیه بر اصول اخلاقی، دانش، محصولات و خدمات خود، برترین سرویس‌دهی بیمه را به مشتریان خود دارد.

 

تاریخچه MDRT

در سال 1927 میلادی، 32 نفر از برترین فروشندگان بیمه‌عمر، که هرکدام از آنها حداقل 1 میلیون‌دلار بیمه‌عمر فروخته بودند، رؤیای خود را درباره انجمنی که خود را وقف پرورش‌دادن نسلی حرفه‌ای از فروشندگان تراز بالای بیمه‌‌های عمر و زندگی نماید، محقق ساختند. این انجمن، بر پایه این باور تأسیس گردید که رُشد و ترقی، نتیجه‌ی ردوبدل‌نمودن ایده‌ها و تجربیات است. که مفهوم اصلی‌اش، این بود: «برای رسیدن به هدف، فردگرایی و تک‌روی را باید کنار گذاشت».

 

از همین طرز فکر و عقیده بود که MDRT خلق و متولد گردید؛ انجمنی بین‌المللی و مستقل که برترین فروشندگان صنعت بیمه‌های‌عمر را به جهان معرفی می‌کند. MDRT صاحب نفوذی مثبت وتاثیرگذاردر صنعت بیمه‌های زندگی است که دیدگاه غنی وارزشمند"تقسیم‌کردن دانش" را در راستای سودرسانی به مشتریان، فروشندگان و شرکت های بیمه در سراسر جهان، توسعه داده است.

 

 

منشور اخلاقی MDRT

اعضای انجمن MDRT باید خود را ملزم به رعایت و برآورده‌کردن کامل اصول اخلاقی MDRT بدانند که می‌بایست تأمین‌کننده‌ی بالاترین استانداردهای عضویت این انجمن باشند. این استانداردها برای عموم مردم و نیز برای صنعت و حرفه بیمه، مفید و سودمند خواهند بود:

1. همواره سود و منفعت مشتریان خود را بالاتر از سود و منفعت شخصی خود قرار دهید.

2. حفظ و برقراری بالاترین استانداردهای شایستگی حرفه‌ای و ارائه برترین مشاورات ممکن به مشتریان از طریق حفظ و بهبود شایستگی‌ها، مهارت‌ها و دانش خود.

3. با اطمینان‌خاطر کامل و به‌صورتی ممتاز و محسوس، به تمامی امور مربوط به کسب‌وکار مشتریان‌تان و اطلاعات شخصی آنان رسیدگی کنید.

4. به‌صورت کامل و کافی، تمامی حقایق لازم جهت توانمندسازی مشتریان‌تان برای گرفتن تصمیمی آگاهانه، را در اختیار وی قرار دهید.

5. نظام اخلاقی و رفتاری را پیش بگیرید که به‌طور مطلوبی، منعکس‌کننده‌ی ارزش‌های والای صنعت بیمه‌های زندگی و انجمن MDRT باشند.

6. تصمیم بگیرید که هرگونه جایگزینی و تغییری در بیمه‌نامه یا امور مالی که انجام می‌دهید، باید فقط در راستای منافع مشتری باشد.

7. از مقررات و قوانین جاری موجود در صنعت بیمه‌های زندگی پیروی کنید و به آنها وفادار بمانید.

برنامه استراتژیک MDRT 

انجمن MDRT دارای یک برنامه‌ی استراتژیک است که درهنگام توسعه یک برنامه جدید و منافع موجود در آن برای اعضایش، از آن پیروی می‌کند. این برنامه‌ی استراتژیک، شامل 9 هدف و موضوع است که به‌عنوان راهنمای این سازمان برای کمک به اعضایش در این راستا است که به مشتریان‌شان بهتر خدمت کنند و از یکدیگر، بیشتر بیاموزند. (متن این برنامه استراتژیک، فقط در اختیار اعضای انجمن MDRT می‌باشد)

هیئت رئیسه MDRT

اعضای MDRT

   انجمن MDRT بوسیله 5 عضو هیئت رئیسه‌ی خود، مدیریت و هدایت   می‌شود که این اعضا، حسب‌المقرر هرسال، توسط اعضای MDRT انتخاب می‌گردند.

 

عضویت در انجمن MDRT

عضو شدن دراین انجمن در سه سطح امکان پذیر می باشد:

1-عضویت اولیه(عادی)  Qualifying Member     

2-عضویت ویژه بصورت  (COT  (Court of the Table

3-عضویت ویژه بصورت  (TOT  (Top  of the Table  

این دسته‌بندی، به‌عنوان عاملی مشوق برای این است تا اعضای انجمن MDRT تمام تلاش خود را در جهت تبدیل شدن از عضو عادی به عضو ویژه به‌خرج دهند. اعضای عادی می‌بایست فروشی تا 3 برابر بیش از حداقل موردنیاز MDRT کسب کنندتابه عنوان عضو ویژه به سطح (COT(Court of the tableبرسند؛ و برای اعضای ویژه(COT)، این عدد 6 برابر حداقل مورد نیاز استتا به سطح (TOT(Top of the Table برسند.

 

گردهمایی‌های سالیانه MDRT 

همایش اعضای انجمن MDRT

گردهمایی سالیانه MDRT به‌عنوان یکی از وقایع و رویدادهای بی‌همتا و بی‌نظیر در جهان تجارت و بیمه به‌حساب می‌آید. هرساله، تقریباً 4000 نفر از برترین فروشندگان بیمه‌عمر از سرتاسر جهان، گرد هم می‌آیند و یک گردهمایی غرورآفرین را که متعلق به یکی از بزرگ‌ترین انجمن‌های ارائه خدمات حرفه‌ای سرمایه‌گذاری در جهان است را تشکیل می‌دهند.

این گردهمایی سالیانه، دربر گیرنده‌ی تعدادی از برترین و نوآورانه‌ترین ایده‌های فروش در زمینه بیمه‌های عمر و زندگی است. در این گردهمایی، حدود یکصد سخنران انگیزشی، برنامه‌های خود را با تمرکز بر مباحث آموزشی، ارائه می‌کنند. و شاید مهم‌ترین نکته این است که اعضای MDRT در این گردهمایی، می‌توانند با سایر فروشندگان برتر بیمه‌های‌عمر از سراسر جهان، روابط دوستانه‌ای ایجاد نمایند که اغلب آنها برای تمام عمر پابرجا می‌مانند.

 

گردهمایی سالیانه اعضای ویژه‌ی MDRT

هدف گردهمایی اعضای ویژه‌ی MDRT، تدارک‌دیدن یک جلسه‌ی آموزشی سالیانه برای تبادل پیشرفته‌ترین ایده‌های فروش و توسعه‌ی روابط میان‌فردی مابین برترین فروشندگان عضو MDRT است. در خلال این گردهمایی چهار  روزه، درحدود چهل سخنران حرفه‌ای و جزو برترین اعضای MDRT، به بحث درباره موضوعات و نگرانی‌های حیاتی موجود در صنعت بیمه‌های زندگی می‌پردازند.

جشنواره تجارب برتر MDRT 

هدف از این رویداد، انتقال تجارب حاصل از گردهمایی‌های سالانه‌ی MDRT به سایر فروشندگان بیمه در بقیه‌ی کشورهاست. این رویداد، پس از برگزاری گردهمایی سالانه MDRT، برگزار شده و وظیفه‌ی اصلی آن، انتقال تکنیکها و ایده‌های ناب فروش، اطلاعات فنی و مفاهیم وابسته به آنها به فروشندگان فعال در کسب‌وکار بیمه‌های عمر و زندگی است. حضور در جشنواره تجارب MDRT برای فروشندگان عضو و غیرعضو، کاملاً آزاد است.

 

بنیاد MDRT

بنیاد MDRT

بنیاد MDRT، به‌عنوان بازوی بشردوستانه MDRT است. از زمان شکل‌گیری این بنیان در سال 1959 میلادی، بنیان MDRT بیش از 26 میلیون دلار (26 میلیارد تومان) کمک‌های بشردوستانه به سازمان‌های خیریه در 67 کشور جهان و 50 ایالت امریکا ارائه نموده است.

بنیان MDRT کمک‌های بشردوستانه‌ی خود را از طریق جامعه‌ی اعضای خود در سراسر جهان به‌دست سازمان‌های خیریه‌ای که مردم نیازمند را تحت پوشش خود دارند می‌رساند. کمک های بشردوستانه MDRT به سازمانهایی تعلق می گیرد که عضوی از انجمن MDRT دارای عضویت در این سازمان خیریه باشد. یکی از اعضای افتخاری بنیاد MDRT صلاحیت دریافت کمک توسط این سازمان خیریه را مورد تایید قرار می دهد.

 

تهیه و تنظیم:

مهندس مهدی فتح الهی  عضو MDRT

عضو انجمن MDRT

Court Of  TheTable

 

 

 

 

 

سایر مطالب مفید:

معرفی بیمه عمر و سرمایه گذاری

مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری

جدول استعلام بیمه عمر

جدول استعلام بیمه عمر

فرم درخواست استعلام بیمه عمر شما ( رایگان )

جهت آگاهی از استعلام بیمه عمر و سرمایه گذاری شما اطلاعات را دقیق پر نمایید در اولین فرصت برایتان ارسال و یا با شما تماس گرفته می شود
لطفا تمام ضمیمه های در خواستی را پر کنید پر کردن گزینه های ستاره دار الزامی است..
 
 
 
من با شرایط و قوانین شما موافق هستم
اطلاعات ارسالی شما نزد ما محفوظ می باشد.