بیمه عمر

بیمه عمر Reviewed by بیمه عمر on بیمه عمر بیمه عمر 5.0


بیمه

ورود و ثبت نام اعضا

ورود ثبت

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

اکانت خودتان را ایجاد کنید

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *
استعلام و ارسال رایگان بیمه عمر شما
شما می توانید بیمه نامه زندگی خود را که توسط مشاورین بیمه عمر برایتان تنظیم می گردد را به رایگان دریافت نمایید

عضویت در خبرنامه

بازنشستگی و مستمری برای فرزندان

بیمه عمر bime omr

 

آیا می دانید بیمه عمر ,عاشقانه ترین نامه و سندی است که برای خود و عزیزانتان ثبت و صادر میکنید

 مزایای بیمه عمر برای فرزندان دختر ---->  تامین جهیزیه,حقوق مستمری,تامین هزینه تحصیل و..

مزایای بیمه عمر برای فرزندان پسر ---->  حقوق بازنشستگی,سرمایه کار,هزینه تحصیل,گرفتن وام

مزایای بیمه عمر برای نوزادان ---->  حقوق بازنشستگی از سن 20 یا 30 سالگی به بعد,هزینه تحصیل..

بازنشستگی زنان خانه دار

بهترین حس آرامش و خوشبختی برای زنان خانه دار زمانی است که مطمئن شوند میتوانند بطور مستقل بر روی پاهای خود بایستند و بدون نیاز به دیگران بتوانند هزینه های خود را تامین نمایند. بیمه عمر و سرمایه گذاری بهترین گزینه ی انتخابی شماست.

اگر نسبت به آینده مالی خود, همسر و فرزندانتان نگران هستید و سرمایه ای برای آنها در دست ندارید !!

کارشناسان ما با صبر و حوصله ای زیاد و کاملا رایگان مشاور شمایند... همین حالا تماس بگیرید و آینده خود و عزیزانتان را متحول سازید.

از قسمت منوی ( استعلام بیمه عمر شما رایگان ) در بالای همین سایت کلیک کرده و فرم را ارسال نمایید Do It Now !!

 

یک نمونه از بیمه عمر

 

در نمونه استعلام بیمه عمر و سرمایه گذاری در شکل پایین فردی 30 ساله با پرداخت ماهیانه 100 هزار تومان و با افزایش 10% افزایش حق بیمه پرداختی در هر سال بعد از 30 سال بازنشسته شده و مبلغ بسیار خوب و مناسبی رو بطور یکجا و یا به حالت مستمری بدست می آورد. ( این مبلغ  ارتباط مستقیم با سن و پوشش های بیمه ای و سود حاصل از مشارکتی داره که هر سال به اندوخته ریاضی فرد اضافه شده است. )

این فرد تا سقف 400 میلیون تومان پوشش فوت ,200 میلیون نقص عضو, 20 میلیون تومان هزینه پزشکی در هر سال, 25 میلیون تومان از بابت هر بیماری خاص ... از کارافتادگی و گرفتن وام بدون ضامن و ..... می باشد.

جهت آگاهی از نمونه استعلام بیمه عمر خودتان فقط کافیست با کلیک بر روی منوی ( مشاوره بیمه عمر شما رایگان ) مشخصات خود را برایمان ارسال نمایید.

جدول استعلام بیمه عمر Table Inquiry Life Insurance با کلیک بر روی تصویر, استعلام بیمه عمر را ببینید.

بانک ملت :: www.bankmellat.ir سایت بانک ملت اینترنت بانک ملت

150 Votes4.25 
1 امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

بانک ملت bank mellat

بانک ملت :: www.bankmellat.ir سایت بانک ملت :: اینترنت بانک ملت , بانک ملت همراه بانک

 

تاریخچه بانک ملت:


   بانک ملت به موجب مصوبه‌ی مورخه 29 آذر 1358 هجری شمسی مجمع عمومی بانک‌ها از ادغام بانک‌‌های تهران،بانک داریوش،بانک بین‌المللی ایران،بانک عمران،بانک بیمه‌ی ایران،بانک ایران و عرب،بانک پارس،بانک اعتبارات تعاونی و توزیع،بانک تجارت خارجی و بانک فرهنگیان در مورخه 31 تیر 1359 هجری شمسی تشکیل و تحت شماره 38077 در اداره‌ی ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید.و عملیات اجرایی بانک ملت نیز از همان تاریخ آغازشد.

 

 

 

 بانک ملت bank mellat

  سرمایه‌ی اولیه‌ی بانک ملت معادل 5/33 میلیارد ریال بوده ، در اثر ادغام بانک‌های یادشده شکل گرفت. آخرین افزایش سرمایه شرکت در مورخه 19 مرداد 1384 هجری شمسی بالغ بر 11,861 میلیارد ریال از محل تجدید ارزیابی دارایی‌های ثابت و اندوخته‌ی تسعیر دارایی‌ها و  بدهی‌‌های ارزی انجام‌ گردید.
به استناد مجمع عمومی فوق‌العاده بانک‌ها مورخه 17 فروردین 87 و تصوینامه هیات محترم وزیران به شماره 68985/ت 37925  مورخه  2 مرداد 86 شخصیت حقوقی  بانک ملت به سهامی عام تبدیل شد.
بانک ملت در حال حاضر با سرمایه ای معادل  20.000 میلیارد ریال به‌عنوان یکی از بزرگترین بانک‌های کشور می باشد که درچارچوب دولت جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.

بانک ملت دارای 1,785 شعبه در داخل و 5 شعبه در خارج از کشور  است.
تعداد پرسنل بانک ملت درحال حاضر 23,307 نفر است و مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره‌ی بانک ملت آقای دکتر علی دیواندری می‌باشند.

از مهم‌ترین راهبردهای بانک ملت توسعه‌ی فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت روابط مشتریان، بهبود کیفیت خدمات بانکی ( اینترنت بانک ملت, همراه بانک بانک ملت, بانک ملت اینترنتی, بانکداری بانک ملت, سایت بانک ملت ,بانک ملت الکترونیکی و... )، توسعه منابع انسانی و بهبود شاخص‌های عملکرد است.

برای دستیابی به این راهبردها، اهدافی همچون رشد و بهره‌وری بانک ملت، سوددهی و ارائه خدمات مناسب به مشتریان گرامی، شناخت نیازها و دسته‌بندی مشتریان عزیز و فرآیندهای مربوط به سود بانک ملت، آموزش‌های استراتژی محور، فن‌آوری نوین بانکی و همسوسازی  اهداف فردی، بخشی و سازمانی ترسیم گردیده است.

 مدیر عامل بانک ملت bank mellat

دکتر علی دیواندری

مدیر عامل و رئیس هیات مدیره بانک ملت

 

پیام مدیر عامل بانک ملت

بانک ملت همواره گسترش بانکداری الکترونیک را به عنوان یکی از مهمترین  اهداف استراتژیک خود در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات دنبال کرده است.


استقبال بی‌نظیر مشتریان گرانقدرمان از خدمات الکترونیک بانک ملت ( اینترنت بانک ملت , همراه بانک بانک ملت , بانک ملت الکترونیکی و .. )، از سویی اثبات کرد که با ارایه خدمات نوین بانکی می‌توان به رضایت‌مندی و وفاداری مشتریان عزیز دست یافت و از سوی دیگر ما را برآن داشت تا در راستای چشم‌انداز بانک ملت و در جهت تامین هرچه بیشتر خواسته‌های مشتریان گرامی بانک ملت ، پورتال سایت اینترنتی بانک ملت را ارایه نماییم. ( www.bankmellat.ir )

در این پورتال ( سایت بانک ملت )ضمن لحاظ آخرین دانسته‌های بشری در زمینه طراحی سایت و امنیت شبکه، سعی گردیده است مطالب و اطلاعات مورد نیاز مشتریان گرامی  در زمینه‌ رویه‌ها، قوانین و مقررات پولی و مالی به شیوا‌ترین روش ممکن دسته‌بندی و بصورت رایگان در اختیار مشتریان بانک ملت قرار گیرد.

بانک ملت ضمن خوشامدگویی به شما مشتریان گرامی، آمادگی دارد تا از نظرات و پیشنهادهای شما عزیزان جهت بهبود عملکرد پورتال سایت بانک ملت استفاده نماید

 ---------------------------------------

مطالبی مفید از سرمایه گذاری در بیمه :

معرفی بیمه عمر و سرمایه گذاری

مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری

جدول استعلام بیمه عمر