بیمه عمر

بیمه عمر Reviewed by بیمه عمر on بیمه عمر بیمه عمر 5.0


بیمه

ورود و ثبت نام اعضا

ورود ثبت

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

اکانت خودتان را ایجاد کنید

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *
استعلام و ارسال رایگان بیمه عمر شما
شما می توانید بیمه نامه زندگی خود را که توسط مشاورین بیمه عمر برایتان تنظیم می گردد را به رایگان دریافت نمایید

عضویت در خبرنامه

بازنشستگی و مستمری برای فرزندان

بیمه عمر bime omr

 

آیا می دانید بیمه عمر ,عاشقانه ترین نامه و سندی است که برای خود و عزیزانتان ثبت و صادر میکنید

 مزایای بیمه عمر برای فرزندان دختر ---->  تامین جهیزیه,حقوق مستمری,تامین هزینه تحصیل و..

مزایای بیمه عمر برای فرزندان پسر ---->  حقوق بازنشستگی,سرمایه کار,هزینه تحصیل,گرفتن وام

مزایای بیمه عمر برای نوزادان ---->  حقوق بازنشستگی از سن 20 یا 30 سالگی به بعد,هزینه تحصیل..

بازنشستگی زنان خانه دار

بهترین حس آرامش و خوشبختی برای زنان خانه دار زمانی است که مطمئن شوند میتوانند بطور مستقل بر روی پاهای خود بایستند و بدون نیاز به دیگران بتوانند هزینه های خود را تامین نمایند. بیمه عمر و سرمایه گذاری بهترین گزینه ی انتخابی شماست.

اگر نسبت به آینده مالی خود, همسر و فرزندانتان نگران هستید و سرمایه ای برای آنها در دست ندارید !!

کارشناسان ما با صبر و حوصله ای زیاد و کاملا رایگان مشاور شمایند... همین حالا تماس بگیرید و آینده خود و عزیزانتان را متحول سازید.

از قسمت منوی ( استعلام بیمه عمر شما رایگان ) در بالای همین سایت کلیک کرده و فرم را ارسال نمایید Do It Now !!

 

یک نمونه از بیمه عمر

 

در نمونه استعلام بیمه عمر و سرمایه گذاری در شکل پایین فردی 30 ساله با پرداخت ماهیانه 100 هزار تومان و با افزایش 10% افزایش حق بیمه پرداختی در هر سال بعد از 30 سال بازنشسته شده و مبلغ بسیار خوب و مناسبی رو بطور یکجا و یا به حالت مستمری بدست می آورد. ( این مبلغ  ارتباط مستقیم با سن و پوشش های بیمه ای و سود حاصل از مشارکتی داره که هر سال به اندوخته ریاضی فرد اضافه شده است. )

این فرد تا سقف 400 میلیون تومان پوشش فوت ,200 میلیون نقص عضو, 20 میلیون تومان هزینه پزشکی در هر سال, 25 میلیون تومان از بابت هر بیماری خاص ... از کارافتادگی و گرفتن وام بدون ضامن و ..... می باشد.

جهت آگاهی از نمونه استعلام بیمه عمر خودتان فقط کافیست با کلیک بر روی منوی ( مشاوره بیمه عمر شما رایگان ) مشخصات خود را برایمان ارسال نمایید.

جدول استعلام بیمه عمر Table Inquiry Life Insurance با کلیک بر روی تصویر, استعلام بیمه عمر را ببینید.

بانک ملی ایران | bmi.ir | سایت بانک ملی

25 Votes3.95 
1 امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

بانک ملی ایران

بانک ملی ایران | bmi.ir | سایت بانک ملی |  bank melli

 تاریخچه بانک ملی ایران www.bmi.ir

تشكيل بانک  نخستين بار در سال 1258  شمسي ده سال قبل از بوجود آمدن بانک شاهي از سوي حاج محمد حسن امين دارالضرب يكي از صرافان بزرگ تهران قدیم به ناصرالدین شاه قاجار پيشنهاد گردید .  متاسفانه اين پيشنهاد با دخالتهاي بيگانگان و عوامل آنان جامه عمل نپوشيد و بجاي آن بانک شاهي در ايران مستقر شد.

 بانک ملی ایران پس از استقرار مشروطيت در ایران هنگامي كه دولت از مجلس شوراي ملي اجازه استقراض خارجي خواست، احساسات ملی كه از وامهاي گذشته و رفتار بانک هاي دیگر کشور ها جريحه دار گردیده بود به هيجان آمد و نمايندگان مردم به منظور قطع نفوذ سياسي و اقتصادي بانک هاي فوق و در ترميم وضع مالي خزانه ضمن مخالفت با استقراض خارجي تاسيس بانک ملی را خواستار شدند، و جمعي از بازرگانان و صرافان متعهد مشاركت در اين بانک  گردیدند و در آذرماه 1285 با اعلاني كه مبين احساسات عمومي و علاقه مردم ایران به تاسيس يك بانک ملی در ايران بود، انتشار گردید .
در مورخه 23 آبان ماه سال  1285 ميرزا ابوالقاسم ناصرالملك وزير ماليه وقت مظفرالدين شاه در مجلس شورای ملي حاضر گردید و از اوضاع نابسامان مالي كشور خبر و پيشنهاد کرد كه دولت براي رفع اين مشكل مبلغي از كشورهاي اروپايي وام دريافت کند كه با مخالفت شديد نمايندگان مجلس شورا  مواجه گردید .

نمايندگان مجلس پس از شور و پيگيري در روز 9 آذر  همان سال با تأسيس بانک ي كه بتواند براي كشور ایران سود داشته و با سپرده هاي مردم به نفع كشور و مردم كاركند موافقت كردند. خبر تشكيل بانک ملی با سرمايه 15 ميليون ( 30 كرور) قابل افزايش به 50 ميليون تومان با وجد و شعف عموم ملت روبرو گردید.

 از طرفي ديگر تغييرات ناگهاني در اوضاع سياسي و انعقاد قرارداد 1907 ميلادي بين دولتهاي روسيه و انگليس و تقسيم کشور ايران و نيز آغاز جنگ جهاني اول و ورود نيروهاي اشغالگر به کشور ايران تمام تلاشهاي تشكيل بانک ملی را نقش بر آب كرده و اين آرزوي بزرگ مردم سالها به تعويق افتاد.

پس از پايان جنگ جهاني  و خروج اشغالگران از کشور ايران ، سرانجام قانون تاسيس بانک ملی ايران در جلسه مورخ 14 ارديبهشت 1306 به تصويب مجلس شورا رسيد و اساسنامه بانک در 14 تير ماه 1307 مورد تصويب كميسيون ماليه مجلس قرار گرفت و در روز سه شنبه20 شهريور ماه سال 1307 بانک ملی ايران در تهران رسماً كار خود را آغازكرد.

اولين مدير عامل بانک ملی ایران دكتر كورت لنيدن بلات و معاون او فوگل به همراه 70 كارشناس از  آلمان به ايران آمدند.


بر حسب اساسنامه بانک ، بانک ملی ايران بصورت يك شركت سهامي داراي شخصيت حقوقي شناخته گردید و تابع قوانين تجاري تلقي شد . banke melii ( سایت بانک ملی ایران www.bmi.ir ) 

سرمايه اوليه بانک ملی ایران 20 ميليون ريال بود كه فقط 8 ميليون آن پرداخت گردید و در سال 1314 سرمايه بانک ملی به 300 ميليون ريال و در سال 1331 به دوميليارد ريال افزايش يافت كه تمام آن پرداخت شده است . اين سرمايه در حال حاضر 23 هزار و سيصد ميليارد ريال است .

با توجه به اينكه در آن تاريخ متخصصين بانک در ايران وجود نداشت بموجب قانوني اجازه استخدام اتباع سويسي يا آلماني بمنظور اداره بانک داده شد. تعداد كاركنان بانک در روز افتتاح اعم از ايراني و آلماني از 27 نفر تجاوز نكرد در حال حاضر تعداد كاركنان بانک ملی ايران بالغ بر 45 هزار نفر است .

در ابتداي تاسيس بانک ملی ایران علاوه بر شعبه مركزي دو شعبه در بازار تهران و بندربوشهر كه مهمترين بندر بازرگاني آنروز ايران بود تاسيس شد .

نخستين نمايندگي بانک ملی ایران در خارج از كشور در سال 1327 در هامبورگ تاسيس گردید ......


اكنون 83 سال است كه از تأسيس پرافتخار بانک ملی ايران مي‏گذرد . در حال حاضر بيش از  3277 شعبه فعال در داخل ، 13 شعبه فعال  و 4 سابسيدري در خارج كشور و 180 باجه مشغول بكارند كه باعث شده اين بانك يكي از قوي‏ترين مؤسسات مالي چه در ايران حتي در دنيا باشد.

بانک ملی ايران در حال حاضر با بالغ بر 40 هزار كارمند فعال آماده خدمت رساني به ملتي است كه با همت خود پايه هاي تشكيل اين بانک را استوار نمودند.

بانک ملی ايران بمنظور اجراي هر چه صحيح تر قوانين كه با دوصفت  بارز و مهم آن وجه تمايز سيستم بانک داري اسلامي و نظام بانک داري در جهان می باشد تعيين حذف ربا از سيستم بانكي و نظام اقتصادي كشور و استفاده از سرمايه هاي بانك و سپرده هاي مردم کشور  به منظور رشد اقتصادي براي محرومين و ايجاد عدالت و قسط در جامعه ایران با تلاش كاركنان بانک ملی معتمد و متخصص خود توانسته است گامهاي موثر و مفيدي را بردارد.

 

خدمات بانک ملی

بانک ملی ايران در راستاي اهداف دولت الكترونيك و تحقق بانک داري الكترونيك هر روز بيش از گذشته با ارائه خدمات بانک ملی ایران ( همراه بانک ملی ,اینترنت بانک ملی ,خدمات بانک ملی ,سایت بانک ملی )خود را در رسيدن به اين هدف مصر نموده است و مشتريان را قادر مي سازد تا از هر مكان و در هر زماني بتوانند خدمات بانكي خود را دريافت و استفاده نمايند .

امكاناتي از نوع :‌

 • ملي كارت
 • ارائه خدمات از طريق پيام كوتاه (‌SMS) شامل اعلام گردش هاي انجام شده روي حساب غيرمتمركز ، ارسال سررسيد اقساط و اعلام صورتحساب دارندگان ملی تراست براي شعب ارزي
 • پرداخت قبوض از طريق  اينترنت
 • تلفنبانك غير متمركز
 • همراه بانک ملی
 • اینترنت بانک ملی
 • بانك پرداخت
 • پايانه هاي فروش pos
 • بن كارت
 • سيستم بانک داري اينترنتي (سبا)  با امكان انتقال وجه - امكان مشاهده خلاصه صورتحساب - اطلاع از موجودي حساب -اعلام مبلغ چكهاي صادر شده ، مشاهده 30 تراكنش آخر حساب و ....
 • ارائه صورت حسابهاي بانک ملی ، تسهيلات، ملي تراست ، پذيرندگان كارت ،‌اعلام نتايج قرعه كشي و ثبت نام و اعلام اسامي استخدام بانک ملی از طريق اينترنت
 • ارائه اطلاعات لازم به هر يك از شعب بانک ملی از طريق اينترنت
 • اعلام آگهي مناقصه و مزايده ها در اينترنت
 • مركز ارتباط با  مردمي call center

 

خدمات نوين بانک ملی ايران به شما مشتريان ارجمند مي باشد

bank melli (bmi.ir ( سایت بانک ملی ایران www.bmi.ir )

 =====================

مطالبی مفید ار بیمه :

معرفی بیمه عمر و سرمایه گذاری

مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری