بیمه عمر

بیمه عمر Reviewed by بیمه عمر on بیمه عمر بیمه عمر 5.0


بیمه

ورود و ثبت نام اعضا

ورود ثبت

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

اکانت خودتان را ایجاد کنید

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *
استعلام و ارسال رایگان بیمه عمر شما
شما می توانید بیمه نامه زندگی خود را که توسط مشاورین بیمه عمر برایتان تنظیم می گردد را به رایگان دریافت نمایید

عضویت در خبرنامه

بازنشستگی و مستمری برای فرزندان

بیمه عمر bime omr

 

آیا می دانید بیمه عمر ,عاشقانه ترین نامه و سندی است که برای خود و عزیزانتان ثبت و صادر میکنید

 مزایای بیمه عمر برای فرزندان دختر ---->  تامین جهیزیه,حقوق مستمری,تامین هزینه تحصیل و..

مزایای بیمه عمر برای فرزندان پسر ---->  حقوق بازنشستگی,سرمایه کار,هزینه تحصیل,گرفتن وام

مزایای بیمه عمر برای نوزادان ---->  حقوق بازنشستگی از سن 20 یا 30 سالگی به بعد,هزینه تحصیل..

بازنشستگی زنان خانه دار

بهترین حس آرامش و خوشبختی برای زنان خانه دار زمانی است که مطمئن شوند میتوانند بطور مستقل بر روی پاهای خود بایستند و بدون نیاز به دیگران بتوانند هزینه های خود را تامین نمایند. بیمه عمر و سرمایه گذاری بهترین گزینه ی انتخابی شماست.

اگر نسبت به آینده مالی خود, همسر و فرزندانتان نگران هستید و سرمایه ای برای آنها در دست ندارید !!

کارشناسان ما با صبر و حوصله ای زیاد و کاملا رایگان مشاور شمایند... همین حالا تماس بگیرید و آینده خود و عزیزانتان را متحول سازید.

از قسمت منوی ( استعلام بیمه عمر شما رایگان ) در بالای همین سایت کلیک کرده و فرم را ارسال نمایید Do It Now !!

 

یک نمونه از بیمه عمر

 

در نمونه استعلام بیمه عمر و سرمایه گذاری در شکل پایین فردی 30 ساله با پرداخت ماهیانه 100 هزار تومان و با افزایش 10% افزایش حق بیمه پرداختی در هر سال بعد از 30 سال بازنشسته شده و مبلغ بسیار خوب و مناسبی رو بطور یکجا و یا به حالت مستمری بدست می آورد. ( این مبلغ  ارتباط مستقیم با سن و پوشش های بیمه ای و سود حاصل از مشارکتی داره که هر سال به اندوخته ریاضی فرد اضافه شده است. )

این فرد تا سقف 400 میلیون تومان پوشش فوت ,200 میلیون نقص عضو, 20 میلیون تومان هزینه پزشکی در هر سال, 25 میلیون تومان از بابت هر بیماری خاص ... از کارافتادگی و گرفتن وام بدون ضامن و ..... می باشد.

جهت آگاهی از نمونه استعلام بیمه عمر خودتان فقط کافیست با کلیک بر روی منوی ( مشاوره بیمه عمر شما رایگان ) مشخصات خود را برایمان ارسال نمایید.

جدول استعلام بیمه عمر Table Inquiry Life Insurance با کلیک بر روی تصویر, استعلام بیمه عمر را ببینید.

بيمه خاورميانه

3 Votes2.35 
1 امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

رشد ۳۸ درصدي بيمه عمر در نه ماهه اول سال

صبح امروز با حضور دكتر همتی، رئیس كل بیمه مركزی اولین شركت تخصصی بیمه عمر "بیمه خاورمیانه" آغاز به كار كرد.

به گزارش اداره كل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مركزی، دكتر همتی ضمن تبریك ایام مبارك دهه فجر و همزمانی آن با آغاز به كار اولین شركت بیمه تخصصی عمر گفت: امیدوارم همزمانی تاسیس این شركت بیمه با روزهای تاریخی كشور باعث پیشرفت و تداوم این شركت شود.

وی افزود: خوشبختانه بیمه های عمر با شتاب خوبی در حال رشد هستند كه رشد ۳۸ درصدی این رشته در ۹ ماهه اول سال جاری بیانگر توجه و نیاز مردم به بیمه های عمر است.

دكتر همتی با اشاره ظرفیت بالای بیمه عمر در كشور گفت: امیدوارم بیمه خاورمیانه شروع گسترش بیمه های تخصصی عمر باشد، چرا كه فضای بسیار خوبی برای گسترش بیمه های عمر در كشور به وجود آمده است.


رئیس كل بیمه مركزی با تاكید بر اهمیت بیمه عمر و نقش آن در رفاه و آتیه مردم گفت: استراتژی ما باید به سمت تحول در سیاست گذاری، بازاریابی و سرمایه گذاری باشد. سرمایه گذاری در صنعت بیمه به خصوص بیمه های عمر در تقسیم ریسك بسیار با اهمیت است و اگر به آن دقت نشود، پاشنه آشیلی برای این صنعت محسوب می شود. چرا كه یك شركت بیمه عمر علاوه بر كار فنی باید یك شركت سرمایه گذاری بلند مدت خوب باشد.

دكتر همتی، افزایش اقدامات فرهنگی، تبلیغاتی و بازاریابی مناسب برای فرهنگسازی بیمه عمر در میان مردم را امری ضروری دانست و گفت: شركت های بیمه باید به دنبال طرح های جدید بیمه عمر متناسب با همه اقشار جامعه و با هر درآمدی باشند تا بتوانند سطح وسیع تری از مردم را تحت پوشش قرار دهند.

رئیس كل بیمه مركزی از برنامه ریزی برای جدا سازی بیمه عمر از شركت بیمه جنرال در آینده خبر داد و گفت: نباید ذخائر بیمه های عمر برای سایر رشته های بیمه ای خرج شود به همین منظور درصدد هستیم شركت های بیمه عمر تخصصی را گسترش داده و بیمه های عمر را نیز از درون شركت های جنرال تفكیك كنیم.

دكتر همتی لازمه خرید بیمه عمر در كشور را اعتماد مردم به صنعت بیمه دانست و گفت: متاسفانه خروج یك شركت بیمه از صنعت بیمه تبعات منفی در اعتماد مردم دارد و همین مسئله وظیفه نظارتی بیمه مركزی را سنگین تر می كند.

وی با اشاره به سهم بیمه های عمر در كشورهای نوظهور گفت: در این كشور ها ۵۵درصد سهم بیمه را بیمه های زندگی تشكیل می دهد و سرانه بیمه عمر در این كشور ها ۷۱ دلار و سرانه بیمه عمر در كشور های پیشرفته ۱۹۰۰دلار است. این در حالی است كه كل سرانه حق بیمه سالانه در كشور ما ۱۰۰ دلار است و ۱۴دلار آن به بیمه های عمر اختصاص دارد كه این نیاز به یك كار اساسی در رشته های بیمه عمر را نشان می دهد.

جدول استعلام بیمه عمر

جدول استعلام بیمه عمر

فرم درخواست استعلام بیمه عمر شما ( رایگان )

جهت آگاهی از استعلام بیمه عمر و سرمایه گذاری شما اطلاعات را دقیق پر نمایید در اولین فرصت برایتان ارسال و یا با شما تماس گرفته می شود
لطفا تمام ضمیمه های در خواستی را پر کنید پر کردن گزینه های ستاره دار الزامی است..
 
 
 
من با شرایط و قوانین شما موافق هستم
اطلاعات ارسالی شما نزد ما محفوظ می باشد.