بیمه عمر

بیمه عمر Reviewed by بیمه عمر on بیمه عمر بیمه عمر 5.0


بیمه

ورود و ثبت نام اعضا

ورود ثبت

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

اکانت خودتان را ایجاد کنید

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *
گفتگوی آنلاین با کارشناسان بیمه

آی دی تلگرام :bimeomr7
 

استعلام و ارسال رایگان بیمه عمر شما
شما می توانید بیمه نامه زندگی خود را که توسط مشاورین بیمه عمر برایتان تنظیم می گردد را به رایگان دریافت نمایید

عضویت در خبرنامه

بازنشستگی و مستمری برای فرزندان

بیمه عمر bime omr

 

آیا می دانید بیمه عمر ,عاشقانه ترین نامه و سندی است که برای خود و عزیزانتان ثبت و صادر میکنید

 مزایای بیمه عمر برای فرزندان دختر ---->  تامین جهیزیه,حقوق مستمری,تامین هزینه تحصیل و..

مزایای بیمه عمر برای فرزندان پسر ---->  حقوق بازنشستگی,سرمایه کار,هزینه تحصیل,گرفتن وام

مزایای بیمه عمر برای نوزادان ---->  حقوق بازنشستگی از سن 20 یا 30 سالگی به بعد,هزینه تحصیل..

بازنشستگی زنان خانه دار

بهترین حس آرامش و خوشبختی برای زنان خانه دار زمانی است که مطمئن شوند میتوانند بطور مستقل بر روی پاهای خود بایستند و بدون نیاز به دیگران بتوانند هزینه های خود را تامین نمایند. بیمه عمر و سرمایه گذاری بهترین گزینه ی انتخابی شماست.

اگر نسبت به آینده مالی خود, همسر و فرزندانتان نگران هستید و سرمایه ای برای آنها در دست ندارید !!

کارشناسان ما با صبر و حوصله ای زیاد و کاملا رایگان مشاور شمایند... همین حالا تماس بگیرید و آینده خود و عزیزانتان را متحول سازید.

از قسمت منوی ( استعلام بیمه عمر شما رایگان ) در بالای همین سایت کلیک کرده و فرم را ارسال نمایید Do It Now !!

 

یک نمونه از بیمه عمر

 

در نمونه استعلام بیمه عمر و سرمایه گذاری در شکل پایین فردی 30 ساله با پرداخت ماهیانه 100 هزار تومان و با افزایش 10% افزایش حق بیمه پرداختی در هر سال بعد از 30 سال بازنشسته شده و مبلغ بسیار خوب و مناسبی رو بطور یکجا و یا به حالت مستمری بدست می آورد. ( این مبلغ  ارتباط مستقیم با سن و پوشش های بیمه ای و سود حاصل از مشارکتی داره که هر سال به اندوخته ریاضی فرد اضافه شده است. )

این فرد تا سقف 400 میلیون تومان پوشش فوت ,200 میلیون نقص عضو, 20 میلیون تومان هزینه پزشکی در هر سال, 25 میلیون تومان از بابت هر بیماری خاص ... از کارافتادگی و گرفتن وام بدون ضامن و ..... می باشد.

جهت آگاهی از نمونه استعلام بیمه عمر خودتان فقط کافیست با کلیک بر روی منوی ( مشاوره بیمه عمر شما رایگان ) مشخصات خود را برایمان ارسال نمایید.

جدول استعلام بیمه عمر Table Inquiry Life Insurance با کلیک بر روی تصویر, استعلام بیمه عمر را ببینید.

بیمه عمر

19 Votes5.05 
1 امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

بیمه عمر Life Insurance

بیمه عمر Life Insurance

  بیمه عمر Life Insurance :

  ( بیمه عمر ) عبارت است از عقد قرارداد بین  شرکت بیمه و یا یک شخص حقیقی یا حقوقی که به موجب آن شرکت بیمه (بیمه گر ) تعهداتی در مقابل شخص حقیقی یا حقوقی(بیمه گذار )بر عهده می گیرد که به مرگ و زندگی یک یا چند شخص حقیقی (بیمه شده )بستگی دارد .بیمه گر متعهد می باشد که در انتهای زمان بیمه نامه ،چنانچه فرد بیمه شده در قید حیات باشد همه سرمایه بیمه نامه را به بیمه گذار و چنانچه در طول مدت بیمه نامه ،بیمه شده فوت کند سرمایه بیمه نامه را به وراث قانونی و یاذینفع بیمه نامه پرداخت کند . بیمه گذار هم متقابلا  تعهد می کند که مبلغ  حق بیمه را به صورت یکجا در تاریخ شروع بیمه نامه یا بطور اقساط در طی مدت بیمه به بیمه گر پرداخت کند .

معرفی طرح بیمه عمر :

دراین بیمه نامه ( بیمه عمر ) بیمه گذاران با پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه علاوه برتامین کردن منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آینده امکان برخورداری از پوشش های بیمه عمر در مقابل خطر فوت را نیز دارند . ( Life Insurance )

بیمه های عمر به همراه تشکیل سرمایه که اکنون در بسیاری از کشورهای دنیا ارایه می گردد ،طرفداران زیادی دارد و با توجه به انواع آن  مورداستقبال اقشار مختلف جامعه قرار گرفته است .

شرکت بیمه  با دریافت نمودن مبالغ حق بیمه ،اولا بیمه شده را در مقابل خطر فوت بیمه می نماید و ثانیا مازاد مبالغ دریافتی در بیمه نامه را سرمایه گذاری کرده و نرخ سود آن سرمایه گذاری را تا حد نرخ بهره فنی تضمین می کند و چنانچه سود بیشتری از محل سرمایه گذاری بدست آورد بخش عمده از آن را به عنوان مشارکت در منافع به بیمه گذار پرداخت می کند .

.
هدف از ارائه طرح بیمه عمر :
بررسی وضعیت مالی اکثر صندوق های بازنشستگی در کشور نشان دهنده این واقعیت می باشد که میزان پرداختی این نوع صندوق ها در دوران بازنشستگی بیمه شدگان ،بسیار اندک بوده و حتی کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را نیز ندارند .با توجه به اینکه عده کثیری از افراد جامعه با این مشکل مواجه می باشند, طراحی و ارایه ی بیمه نامه ای با تشکیل سرمایه در صورت حیات میتواند تامین کننده سرمایه ای یکجا در سنین بالا بوده و تاثیر مهمی را در افزایش قدرت خرید افراد جامعه در دوران بازنشستگی آنها خواهد داشت .
 
شرایط ویژه بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد :
 
 •  در این نوع بیمه نامه سرمایه بیمه عمر ضریبی از میزان قدرت پرداختی حق بیمه ی،بیمه گذار در ماه می باشد . این ضریب می تواند ۶۰،۱۲۰،۱۵۰،۱۸۰،۲۱۰،۲۴۰و ۳۰۰ برابرانتخاب شود.
 • حق بیمه این قرارداد بیمه می تواند به روش ماهانه ،سه ماهه ،شش ماهه و یا سالانه پرداخت گردد.
 • در نحوه پرداخت نمودن حق بیمه، پیش بینی شده است که بیمه گذار بتواند حق بیمه را به صورت تلفیقی از روش یکجا (به صورت سپرده گذاری نزد بیمه گر) و اقساطی پرداخت کند.
 • مدت بیمه نامه می تواند از ۵ سال تا ۳۰ سال درخواست شود .ولی در هر صورت مجموع مدت بیمه نامه و سن بیمه شده نمی تواند از هفتاد سال بیشتر باشد.
 • برای مقابله با تورم در جامعه و به درخواست بیمه گذار با افزایش حق بیمه به میزان ۳،۵،۷،۱۰،۱۵،۲۰ و ۲۵درصد در هر سال نسبت به سال قبل آن، سرمایه بیمه نیز به همین نسبت افزایش می یابد.
 • اندوخته حاصل شده از محل بیمه نامه متعلق به بیمه گذار است و در طول مدت بیمه نامه وی می تواند این اندوخته را به طور کامل برداشت (بازخرید) و یا به صورت وام دریافت کند.
 • بیمه گر متعهد می باشد سود بدست آمده از مشارکت در منافع حاصل از سرمایه  خود را علاوه بر سرمایه بیمه به بیمه گذار پرداخت کند.
 • چنانچه بیمه گذار درخواست افزایش پرداخت حق بیمه را در سالهای بعد را بنماید می تواند حداکثر به میزان افزایش حق بیمه درخواست شده ۳،۵،۷،۱۰،۱۵،۲۰ و ۲۵ درصد بدون نیاز به انجام هر گونه معاینات پزشکی سرمایه بیمه عمر خود را افزایش دهد. لازم به ذکر می باشد که می توان افزایش حق بیمه را درخواست کرد ولی بیمه عمر را ثابت نگه داشت و افزایش سرمایه بیمه عمر درخواست نگردد .این امر موجب می شود اندوخته ریاضی بیشتری در بیمه نامه ایجاد شود. (اندوخته ریاضی بیمه نامه مبلغی است که هر ساله پس از کسر هزینه ها از حق بیمه باقی مانده و با ذخیره ریاضی بیمه نامه در پایان سال قبل جمع شده و هر ساله سود معینی بانرخ بهره فنی به آن اضافه می گردد .)
پوشش های تکمیلی بیمه نامه عمر و تامین آتیه :
 
 • پوشش حادثهبیمه گذار می تواند تا سه برابر سرمایه بیمه عمر، درخواست پوشش اضافی فوت، نقص عضو و یا از کارافتادگی در اثر حادثه را نماید. چنانچه سرمایه بیمه عمر خود را افزایش دهد ، به همان نسبت سرمایه حادثه هم افزایش خواهد یافت . ضمناً بیمه گذار می تواند از پوشش هزینه های پزشکی ناشی از حادثه به میزان ۵% و یا ۱۰% سرمایه حادثه، استفاده کند.
 • از کارافتادگی کامل و دائم : بیمه گذار می تواند از پوشش معافیت از پرداخت کردن حق بیمه بهره مند گردد و در صورت از کارافتادگی کامل و دائم بیمه شده، از پرداخت حق بیمه به میزان ۵۰% و یا ۱۰۰% تا پایان مدت بیمه نامه معاف گردد و ضمناً بیمه گذار می تواند در صورت از کارافتادگی کامل و دائم بیمه شده تا میزان ۱۰% ، ۲۵%  و یا ۴۰% سرمایه عمر حداکثر تا مبلغ ۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال تحت عنوان سرمایه از کارافتادگی از این پوشش استفاده کند.
 • پوشش بیماریهای خاص :بیمه گذار می تواند در صورت تمایل از بیمه تکمیلی سرمایه ابتلا به بیماری های خاص نیز به میزان ۱۰% ، ۲۰% و یا ۳۰% سرمایه بیمه عمر حداکثر ۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال بهره مند شود.
 • پوشش بیمه آتش سوزی منزل مسکونی : بیمه گذار می تواند از پوشش آتش سوزی منزل مسکونی تا میزان ۵۰۰، ۷۵۰، ۱۰۰۰و یا ۱۵۰۰ برابر حق بیمه ماهانه به عنوان سرمایه بیمه آتش سوزی استفاده نماید. این سرمایه در طی سال های آتی می تواند سالانه به میزان ۵% و یا ۱۰ % افزایش یابد.
-----------------------------
 1. بیمه گذار می تواند از حساب اندوخته های خود برای تامین هزینه های ضروری زندگی تا میزان ۹۰% از محل ارزش بازخریدی خود وام دریافت کند .
 2. بیمه گذار می تواند بیمه نامه خود را پس از پرداخت ۶ ماه حق بیمه و سپری شدن این مدت بازخرید کند .
 3. امکان تغییر سرمایه بیمه عمر و میزان حق بیمه پرداختی در طی مدت قرارداد میسر می باشد .
 4. تضمین نمودن حداقل سود سالانه برای وجوه پرداختی بیمه گذار پس از کسر هزینه ها .
 5. پرداخت مشارکت در منافع در پایان مدت بیمه نامه .
 6. سرمایه بیمه نامه (در صورت فوت و حیات بیمه شده ) معاف از مالیات می باشد .
 7. حق بیمه عمر جزء هزینه های پذیرفته شده از نظر مالیاتی بوده و این موضوع برای بیمه گذارانی که شخصیت حقوقی دارند ،قابل اهمیت می باشد .
 ===================
مطالبی مفید از بیمه عمر Life Insurance:

مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری

معرفی بیمه عمر و سرمایه گذاری

جدول استعلام بیمه عمر

 

.

 

 

 

.

بیمه  بیمه عمر  بیمه عمر Life Insurance  Life Insurance  بيمه عمر و سرمايه گذاري  بهترين سرمايه گذاري  حق بیمه  بیمه های عمر  سرمایه بیمه  سرمایه بیمه عمر  پوشش حادثه  بیماری های خاص  بیمه آتش سوزی  بیمه عمر و تامین آتیه  بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد  بیمه عمر پاسارگاد  شرایط بیمه عمر  بیمه پاسارگاد  شرايط بيمه عمر  بيمه عمر  بيمه عمر life insurance  عمربيمه  عمر بيمه  bimeomr  bimehomr  bimeyeomr  bimeye omr  bimeyeh omr  بیمه ی عمر  بيمه ي عمر  بيمه ای عمر  بیمهعمر  بيمهعمر  بیمه های عمر  بيمه هاي عمر  بيمههاي عمر  بهترين بيمه عمر  بهترين بيمهعمر  بهترينبيمهعمر  bime haye omr  bimehaye omr  behtarin bime omr  behtarin bimeye omr  bimeye omre khoob  مبلغ بيمه عمر  پوشش بيمه عمر  وام بيمه عمر  بهترين بيمه ي عمر  سود بیمه عمر  سود بيمه عمر  سود بيمه ي عمر  خريد بيمه عمر  خريد بيمه ي عمر  kharid bime omr  kharide bimeye omr  foroshe bime omr  foroshe bimeye omr  kharide bimeh omr  فروش بيمه عمر  فروش بيمه ي عمر  کدام بيمه عمر  دفترچه بيمه عمر  بيمه عمر و سرمايه گذاري  بيمه عمروسرمايه گذاري  بيمه عمرو سرمايه گذاري  بيمه عمر و سرمايه گزاري  بيمه ي عمر و سرمايه گذاري  بیمه ی عمرو سرمایه گذاری  بیمه عمروسرمایه گذاری  bime omr va sarmayegozari  bimeh omr va sarmayeh  بيمه مستمري  بيمه ي مستمري  bime mostamari  بيمه عمر و مستمري  بيمه ي عمر و مستمري  بيمه عمر و بازنشستگي  بيمه عمرو بازنشستگي  بيمه عمروبازنشستگي  بيمه ي عمر و بازنشستگي  بيمه عمر و آتيه  بيمه عمروآتيه  بيمه ي عمر و آتيه  بيمه عمر و اتيه  بيمه عمرواتيه  بيمه عمر و تامين آتيه  بيمه عمرو تامين آتیه  بيمه عمر و تامین اتيه  بيمه عمرو تامين اتيه

جدول استعلام بیمه عمر

فرم درخواست استعلام بیمه عمر شما ( رایگان )

جهت آگاهی از استعلام بیمه عمر و سرمایه گذاری شما اطلاعات را دقیق پر نمایید در اولین فرصت برایتان ارسال و یا با شما تماس گرفته می شود
لطفا تمام ضمیمه های در خواستی را پر کنید پر کردن گزینه های ستاره دار الزامی است..
 
 
 
من با شرایط و قوانین شما موافق هستم
اطلاعات ارسالی شما نزد ما محفوظ می باشد.