بیمه عمر

بیمه عمر Reviewed by بیمه عمر on بیمه عمر بیمه عمر 5.0


بیمه

ورود و ثبت نام اعضا

ورود ثبت

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

اکانت خودتان را ایجاد کنید

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *
گفتگوی آنلاین با کارشناسان بیمه

آی دی تلگرام :bimeomr7
 

استعلام و ارسال رایگان بیمه عمر شما
شما می توانید بیمه نامه زندگی خود را که توسط مشاورین بیمه عمر برایتان تنظیم می گردد را به رایگان دریافت نمایید

عضویت در خبرنامه

بازنشستگی و مستمری برای فرزندان

بیمه عمر bime omr

 

آیا می دانید بیمه عمر ,عاشقانه ترین نامه و سندی است که برای خود و عزیزانتان ثبت و صادر میکنید

 مزایای بیمه عمر برای فرزندان دختر ---->  تامین جهیزیه,حقوق مستمری,تامین هزینه تحصیل و..

مزایای بیمه عمر برای فرزندان پسر ---->  حقوق بازنشستگی,سرمایه کار,هزینه تحصیل,گرفتن وام

مزایای بیمه عمر برای نوزادان ---->  حقوق بازنشستگی از سن 20 یا 30 سالگی به بعد,هزینه تحصیل..

بازنشستگی زنان خانه دار

بهترین حس آرامش و خوشبختی برای زنان خانه دار زمانی است که مطمئن شوند میتوانند بطور مستقل بر روی پاهای خود بایستند و بدون نیاز به دیگران بتوانند هزینه های خود را تامین نمایند. بیمه عمر و سرمایه گذاری بهترین گزینه ی انتخابی شماست.

اگر نسبت به آینده مالی خود, همسر و فرزندانتان نگران هستید و سرمایه ای برای آنها در دست ندارید !!

کارشناسان ما با صبر و حوصله ای زیاد و کاملا رایگان مشاور شمایند... همین حالا تماس بگیرید و آینده خود و عزیزانتان را متحول سازید.

از قسمت منوی ( استعلام بیمه عمر شما رایگان ) در بالای همین سایت کلیک کرده و فرم را ارسال نمایید Do It Now !!

بیمه عمر و تامین اجتماعی

در بیمه تامین اجتماعی شما باید!! مبلغی بین 100 تا 150 هزار تومان در ماه اجبارا" پرداخت نمایید و باید!! به مدت 30 سال حق بیمه را بدهید تا سرانجام بازنشسته شوید.

در بیمه عمر شما هر مبلغی !! را که تمایل دارید هر ماه می پردازید ( از ماهیانه 30 هزار تومان ) و مدت زمان بازنشستگی را شما تعیین می کنید که بعد از 15 یا 20 یا 30  بازنشسته شوید.

در صورت فوت فرد بیمه شده تامین اجتماعی کمتر از 5 میلیون تومان به خانواده میپردازد , در بیمه عمر تاسقف 400 میلیون تومان به خانواده پرداخت می شود.

بعد از پایان قرارداد بیمه تامین اجتماعی اصل و سود پولی را که در طول 30 سال پرداخت کرده اید را به شما نمی دهد, اما در بیمه عمر اصل و سود 30 ساله شما یکجا به شما بازگردانده میشود ( مبلغی بین 2 تا 3 میلیارد تومان !!! ). و اینکه حتی فرزند و نوزاد شما نیز می توانند از حالا بیمه شوند.

ضمنا در بیمه عمر پوشش های بیمه ای نیز دارید , مانند بیماریهای خاص, هزینه پزشکی,نقص عضو, از کارافتادگی و ... که یک نمونه استعلام بیمه عمر را می توانید مشاهده نمایید

یک نمونه از بیمه عمر

 

در نمونه استعلام بیمه عمر و سرمایه گذاری در شکل پایین فردی 30 ساله با پرداخت ماهیانه 100 هزار تومان و با افزایش 10% افزایش حق بیمه پرداختی در هر سال بعد از 30 سال بازنشسته شده و مبلغی معادل 2 الی 2.5 میلیارد تومان ( نسبت به سن و پوشش های بیمه ای ) بدست می آورد.

پیش بینی مستمری ماهیانه بر اساس حداقل سود 18% برابر با 32 میلیون تومان در ماه حقوق بازنشستگی میباشد.

این فرد تا سقف 400 میلیون تومان پوشش فوت ,200 میلیون نقص عضو, 20 میلیون تومان هزینه پزشکی در هر سال, 25 میلیون تومان بیماریهای خاص, از کارافتادگی و گرفتن وام بدون ضامن و ..... می باشد.

جهت آگاهی از نمونه استعلام بیمه عمر خودتان فقط کافیست با کلیک بر روی منوی ( مشاوره بیمه عمر شما رایگان ) در بالای صفحه مشخصات را برایمان ارسال نمایید.

جدول استعلام بیمه عمر Table Inquiry Life Insurance با کلیک بر روی تصویر, استعلام بیمه عمر را ببینید.

مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری

78 Votes4.25 
1 امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

بیمه عمر

ویژگیهای بیمه عمر و تامین آتیهبیمه عمر و تامین آتیه چیست؟

شما بر پایه نیازهای خود و خانواده در ابتدا با توجه به تمایل و توان مالی خود , مبالغ حق بیمه و نحوه پرداخت آن را بر می گزینید. بیمه عمر و سرمایه گذاری حق بیمه های پرداختی شما را با اختصاص نرخ سود تضمینی (حداقل 18 درصد) در اندوخته های شما انباشته می نماید.

لازم به ذکر است که این سود در برخی از شرکتهای بیمه بیشتر از 25 درصد هم بوده است... حتی از سود بانک ها نیز بیشتر میباشند.

این اندوخته طی سالهای بعد و سود آنها افزایش یافته و پس انداز مطمین برای رفع نیازهای احتمالی و برنامه های آینده شما خواهد بود . (بیمه بازنشستگی )

در نتیجه شما بعد از اتمام قرارداد با شرکت بیمه ای بازنشست شده و میتوانید حقوق مستمری و بازنشستگی داشته باشید... فرض کنید امروز کودک خردسال خود را بیمه نموده و وقتی که به سن 25 یا 30 سالگی برسد میتواند سرمایه ای معادل یک تا سه میلیارد تومان از شرکت بیمه ای دریافت نماید و یا اینکه تا آخر عمر حقوق مستمری و بازنشستگی داشته و تمام هزینه های تحصیل و ازدواج و ... را از طریق این بیمه نامه داشته باشد.

ویژگیهای بیمه عمر و تامین آتیه

 •  انعطاف در روش پرداخت حق بیمه عمر

شما می توانید بر اساس علاقمندی و توان مالی خود یکه از روشهای زیر را برای پرداخت حق بیمه انتخاب کنید:

ماهانه               سه ماهی              شش ماهه            سالانه

 • پوشش فوت به هر علت

در صورت فوت به هر علت بیمه شده , حداکثر تا سقف دویست میلیون تومان به افرادی که از سوی بیمه گذار از قبل تعیین شده اند سرمایه فوت پرداخت میشود.

 • پوشش فوت به علت حادثه

در صورتیکه بیمه شده بعلت حادثه فوت نماید , علاوه بر پرداخت پوشش فوت عادی ذکر شده در بالا , تا 3 برابر سرمایه فوت عادی ,حداکثر تا سقف چهارصد میلیون تومان به ذینفع پرداخت میشود.

 •  پوشش نقص عضو و از کارافتادگی ناشی از حوادث

در این پوشش بیمه شده در قبال هر حادثه ای که منجر به نقص عضو و از کارافتادگی گردد تا 3 برابر سرمایه بیمه عمر را تا سقف دویست میلیون تومان دریافت می نماید

 •  هزینه پزشکی ناشی از حوادث

در این مزیت بیمه ای هزینه های پزشکی ناشی از حوادث تا سقف بیست میلیون تومان پرداخت می گردد

 • معافیت از پرداخت حق بیمه عمر در صورت از کارافتادگی دایم و کامل

در صورت از کارافتادگی بیمه شده فرد از پرداخت حق بیمه ایام و سالهای باقیمانده معاف میگردد

 • پرداخت سرمایه در صورت از کارافتادگی دایم و کامل به هر علت

در صورت ازکارافتادگی بیمه شده فرد میتواند علاوه بر معافیت از پرداخت حق بیمه تا 40 درصد سرمایه بیمه عمر درخواستی را تا سقف چهل میلیون تومان دریافت نماید

 • پوشش بیماریهای خاص

اگر فرد بیمه شده به هر یک از بیماریها یا عوارض مشخص دچار گردد مبلغی به بیمه گذار یا ذی نفع تا سقف بیست و پنج میلیون تومان پرداخت میگردد ( حتی اگر هزینه بیمارستانی شما دویست هزار تومان شده یاشد کل 25 میلیون تومان به شما داده میشود)  این سرمایه به عنوان هزینه درمان تلقی نمی گردد و با ابتلا به این بیماریها بدون نیاز به صورت هرینه های بیمارستانی این سرمایه پرداخت می گردد (سایت بازنشستگی ).. ( بازنشستگی کشور )

بیماریهای تحت پوشش بیمه عبارتند از : سکته قلبی ,سکته مغزی , جراحی عروق قلب , انواع سرطان و پیوند اعضا , فرد بیمه شده تا 5 بار و برای هر یک از بیماریها میتواند ار این خدمات استفاده نماید.

 • پوشش بیمه ای آتش سوزی , ساعقه , زلزله , و آتش فشان منازل مسکونی

در این پوشش ساختمان و اثاثیه منزل مسکونی بیمه شده یا بیمه گذار تا سقف پانصد میلیون تومان تحت پوشش قرار میگیرد.

 • معافیت مالیاتی

سرمایه حیات پرداختی در بیمه عمر و سرمایه گذاری به هر میزان که باشد از مالیات معاف است ( ماده 136 مالیاتهای مستقیم ) و در صورت فوت بیمه شده نیز مشمول مالیات بر ارث نخواهد بود

 • وام

شما میتوانید پس از گذشت 2 سال از شروع بیمه نامه تا 90 درصد ارزش بازخریدی بیمه نامه را وام بدون ضامن  دریافت نمایید.

 

در اینجا دو نمونه از جدول استعلام بیمه عمر ( بیمه بازنشستگی ,بیمه مستمری ) رو میتونید مشاهده کنید

در تصویر اول فرد با پرداخت حق بیمه ماهیانه پنجاه هزار تومان ضمن بر خورداری از تمامی پوشش های بیمه ای ذکر شده ی فوق در پایان قرار داد مبلغ یک میلیاردو یکصد میلیون تومان پس میگیرد

در تصویر دوم نیز فردبیمه شده با پرداخت ماهیانه سی هزار تومان ( روزانه فقط هزار تومن!) ضمن برخورداری از تمامی مزایای ذکر شده در پایان قرار داد مبلغ ششصدو هفتاد میلیون تومان میگیرد. (بیمه مستمری )

 

 ========================================

 

سایر مطالب بیمه :

معرفی بیمه عمر و سرمایه گذاری

جدول استعلام بیمه عمر

انجمن MDRT

 

فرم درخواست استعلام بیمه عمر شما در پایین این صفحه را پر نمایید تا نمونه استعلام بیمه عمر شما برایتان به رایگان ارسال گردد

 

 

جدول استعلام بیمه عمر

فرم درخواست استعلام بیمه عمر شما ( رایگان )

جهت آگاهی از استعلام بیمه عمر و سرمایه گذاری شما اطلاعات را دقیق پر نمایید در اولین فرصت برایتان ارسال و یا با شما تماس گرفته می شود
لطفا تمام ضمیمه های در خواستی را پر کنید پر کردن گزینه های ستاره دار الزامی است..
 
 
 
من با شرایط و قوانین شما موافق هستم
اطلاعات ارسالی شما نزد ما محفوظ می باشد.