بیمه عمر

بیمه عمر Reviewed by بیمه عمر on بیمه عمر بیمه عمر 5.0


بیمه

ورود و ثبت نام اعضا

ورود ثبت

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

اکانت خودتان را ایجاد کنید

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *
گفتگوی آنلاین با کارشناسان بیمه

آی دی تلگرام :bimeomr7
 

استعلام و ارسال رایگان بیمه عمر شما
شما می توانید بیمه نامه زندگی خود را که توسط مشاورین بیمه عمر برایتان تنظیم می گردد را به رایگان دریافت نمایید

عضویت در خبرنامه

بازنشستگی و مستمری برای فرزندان

بیمه عمر bime omr

 

آیا می دانید بیمه عمر ,عاشقانه ترین نامه و سندی است که برای خود و عزیزانتان ثبت و صادر میکنید

 مزایای بیمه عمر برای فرزندان دختر ---->  تامین جهیزیه,حقوق مستمری,تامین هزینه تحصیل و..

مزایای بیمه عمر برای فرزندان پسر ---->  حقوق بازنشستگی,سرمایه کار,هزینه تحصیل,گرفتن وام

مزایای بیمه عمر برای نوزادان ---->  حقوق بازنشستگی از سن 20 یا 30 سالگی به بعد,هزینه تحصیل..

بازنشستگی زنان خانه دار

بهترین حس آرامش و خوشبختی برای زنان خانه دار زمانی است که مطمئن شوند میتوانند بطور مستقل بر روی پاهای خود بایستند و بدون نیاز به دیگران بتوانند هزینه های خود را تامین نمایند. بیمه عمر و سرمایه گذاری بهترین گزینه ی انتخابی شماست.

اگر نسبت به آینده مالی خود, همسر و فرزندانتان نگران هستید و سرمایه ای برای آنها در دست ندارید !!

کارشناسان ما با صبر و حوصله ای زیاد و کاملا رایگان مشاور شمایند... همین حالا تماس بگیرید و آینده خود و عزیزانتان را متحول سازید.

از قسمت منوی ( استعلام بیمه عمر شما رایگان ) در بالای همین سایت کلیک کرده و فرم را ارسال نمایید Do It Now !!

 

یک نمونه از بیمه عمر

 

در نمونه استعلام بیمه عمر و سرمایه گذاری در شکل پایین فردی 30 ساله با پرداخت ماهیانه 100 هزار تومان و با افزایش 10% افزایش حق بیمه پرداختی در هر سال بعد از 30 سال بازنشسته شده و مبلغ بسیار خوب و مناسبی رو بطور یکجا و یا به حالت مستمری بدست می آورد. ( این مبلغ  ارتباط مستقیم با سن و پوشش های بیمه ای و سود حاصل از مشارکتی داره که هر سال به اندوخته ریاضی فرد اضافه شده است. )

این فرد تا سقف 400 میلیون تومان پوشش فوت ,200 میلیون نقص عضو, 20 میلیون تومان هزینه پزشکی در هر سال, 25 میلیون تومان از بابت هر بیماری خاص ... از کارافتادگی و گرفتن وام بدون ضامن و ..... می باشد.

جهت آگاهی از نمونه استعلام بیمه عمر خودتان فقط کافیست با کلیک بر روی منوی ( مشاوره بیمه عمر شما رایگان ) مشخصات خود را برایمان ارسال نمایید.

جدول استعلام بیمه عمر Table Inquiry Life Insurance با کلیک بر روی تصویر, استعلام بیمه عمر را ببینید.

بیمه

7 Votes3.95 
1 امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

بیمه insurance

بیمه insurance

تاریخچه بیمه:

نخستین نوع بیمه که قبل از سده 19 مورد عمل قرار گرفت بیمه باربری دریایی است بقیه رشته ها ی بیمهکم و بیش بعد از انقلاب صنعتی شروع شده است. دومین رشته بیمه  بیمه آتش سوزی است، که بعد از آتش سوزی مهیب لندن به فکر اندیشه گران رسید‍.

تعریف واژه بیمه:

واژه بیمه که در زبان فرانسه ASSURANCE ودر زبان انگلیسی INSURANCE نامیده میشود.

لغت شناسان معتقدند که واژه های انگلیسی و فرانسه از ریشه لاتینیSECURUS و کلمه INSURE به جای اطمینان است گرفته شده و علاوه بر عقد بیمه در معانی تضمین، تامین، اعتماد یا اطمینان بکار رفته است.

واژه (بیمه) در فارسی از ریشه اصلی( بیم )گرفته شده است زیراعامل اساسی انعقاد وعقد بیمه ترس

و گریز از خطرات، به سبب همین ترس و به منظور حصول تامین عقد بیمه وقوع میابد.

نکته: در اینجا میتوان به تفاوت معنایی بین زبان انگلیسی و فارسی وقتی که بیمه را به معنی اطمینان و تضمین باور نموده و در کشور ما خطر و ترس که بار منفی جملات در ذهن جامعه ها پدیدار گردیده است.

نقش و اهمیت بیمه insurance :

بیمه  نقش اساسی در جبران آثار مالی ناشی از تحقق خطر بیمه شده برای آحاد جامعه دارد، خدمتی را که بیمه به جامعه ارائه میکند میتوان به هفت گروه بخش بندی کرد:

 

 

1-    بیمه ، تامین کننده امنیت مالی برای فعالیتهای بازرگانی ، انواع بیمه (بیمه عمر،بیمه آتش سوزی،بیمه باربری،بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی،بیمه اتومبیل و...) در سطح گسترده با جبران خسارت و زیانهای مالی، بازرگانان را در مقابل بی تعادلی مالی ناشی از تحقق ریسکهای احتمالی حمایت میکند.

بیمه گذار تنها مبلغ از آن متناسب با ریسک در مقایسه با پتانسیل خسارت حق بیمه میپردازد وبا خیال آسوده بی آنکه بخشی از سرمایه و ذخایر خود را برای جبران خسارت ناشی از انواع خطر را که بگذارد، میتواند از تمام امکانات مالی خود در گسترش و توسعه فعالیت خویش بهره گیرد.

2-    بیمه کارایی بازرگان را افزایش میدهد. انتقال ریسکهای احتمالی به دوش شرکت بیمه گر، کارایی و توانایی مالی ، کاری و ذهنی بازرگان را افزایش می دهد.

3-    بیمه، کمک مؤثری در توضیع نسبی هزینه هاست.

4-    بیمه سبب افزایش اعتبار بیمه گذار می شود.

5-    بیمه تامین سرمایه برای درآمدبالقوه آینده.

6-    جامعه از بیمه تضمین میشود موارد آن عبارتند از:

الف: تشویق مردم به پس انداز بخشی از درآمد خود.

ب: بیمه یک نوع سرمایه گذاری است.

پ: بیمه حامی وابستگان افراد است.

ت: بیمه در کاهش خسارت تأثیر بسزایی دارد.

ث: بیمه در افزایش رقابتهای بازرگانی تأثیر مهمی دارد و سبب می شود که شرکتهای کوچک قادر باشند تا با شرکتهای بزرگ در شرایط مساوی رقابت کنند.

تاریخچه بیمه insurance در ایران:

درسال 1310 شمسی فعالیت جدی ایران در زمینه بیمه آغاز شد. در این سال قانون  ثبت شرکتها در ایران به تصویب رسید و متعاقب آن بسیاری از شرکتهای بیمه خارجی مانند بیمه گستراخ آلیاس،بیمه  ایگل استار،بیمه یورکشایر،بیمه رویال،بیمه ویکتوریا،بیمه ماشونال سوئیس،بیمه فنیکس،بیمه اتحادالوطنی و... تأسیس شعبه یا نمایندگی در ایران پرداختند. insurance

دولت ایران در شانزدهم شهریور 1314 شرکت سهامی بیمه ایران را با سرمایه 20میلیون ریال تأسیس نمود ودو سال بعد در سال 1316 در قانون بیمه در 36 ماده تدوین شد و به تصویب مجلس شورای ملی رسید.نخستین شرکت بیمه خصوصی ایران به نام(بیمه شرق) در سال 1329 تأسیس شد وپس از آن تا سال 1343 به تدریج هفت شرکت بیمه خصوصی به نامهای بیمه آریا،بیمه پارس،بیمه ملی،بیمه آسیا، بیمه البرز،بیمه امید و ساختمان وکار به ترتیب تأسیس شدند وبه فعالیت بیمه ای پرداختند.

در سال 1350به منظور ضرورت اعمال نظارت بیشتر دولت برمنفعت بیمه و تدوین اصول و شرایط استاندارد برای فعالیتهای بیمه ای به منظور حفظ حقوق بیمه گذاران و بیمه شدگان، بیمه مرکزی ایران تأسیس شد.

بیمه مرکزی ایران مستقیمأ فعالیت بیمه ای نمی کند درنتیجه رقیبی برای مؤسسات بیمه کشور نیست.

تأسیس بیمه مرکزی ایران، قوام بیشتری به  بیمه کشور داد و از آن پس (شورای عالی بیمه ) که یکی از ارکان بیمه مرکزی ایران است ضوابط و مقررات مختلفی درزمینه نحوه اجرایی عملیات بیمه ای در کشورونرخ و شرایط انواع بیمه نامه ها تصویب کرد.

مؤسسات بیمه کشور تا قبل از نیروی انقلاب اسلامی با ترکیبی از یک شرکت دولتی، دوازده شرکت خصوصی و دومؤسسه بیمه خارجی بصورت نمایندگی در سطح کشور فعالیت میکردند.

در چهارم تیرماه 1358 بنابر تصمیم شورای انقلاب دوازده شرکت خصوصی و ملی اعلام شوند و فعالیت دو نمایندگی خارجی بیمه لغو شدند. وبا تصویب قانون اساسی جمهوری اسلامی در 24 آبان 1358 صنعت بیمه بصورت مالکیت عمومی در اختیار دولت قرار گرفت و فعالیت ده شرکت بیمه ملی شده و در یکدیگر ادغام شدند. و همه شرکتهای بیمه ملی شده به شرکت بیمه آسیا منتقل شدند.

 

نقش واهمیت بیمه دراقتصاد:  

پیشرفت بیمه با توسعه اقتصادی کشور متقارن است. اگر اقتصاد یک کشور متکی به بیمه و تأمین ناشی از آن نباشد اقتصاد در معرض تهدید خطرهای بی شمار قرار میگیرد.

حفظ ثروتها:

نخستین و روشنترین اثر اقتصادی فعالیتهای بیمه ای ، حفظ اموال و تأسیسات متعلق به اشخاص یا دولت است که هر یک جزئی از ثروت ملی را تشکیل میدهند.

تضمین سرمایه گذاری:

توسعه اقتصادی کشور در گرو سرمایه گذاریهای جدید است. سرمایه گذاری جدید در صورتی ممکن است که اولأ منابع سرمایه دردسترس باشدو ثانیأ وسایل برای حفظ سرمایه گذاری در مقابل خطرهای گوناگون که آنرا تهدید می کند وجود داشته باشد.

خطرهای مختلفی که سرمایه گذاری را تهدید میکند عبارتند از:

خطرهای اقتصادی ( مانند بحرانهای اقتصادی، تورم، تغییرات نرخ،برابری ارز)

خطرهای طبیعی و فاجعه آمیز(از قبیل سیل، طوفان، زلزله)

خطرهای استانی ( آتش سوزی، تصادف اتومبیل و...)

توسعه سرمایه گذاری

تقسیم بندی انواع بیمه:

با توجه به انواع ریسک، قراردادهای بیمه نیز انواع متعددی دارد ماهیت حقوقی بیمه ها درکلیه موارد یکسان نیست. بطورکل بیمه دردو زمینه  کلی زیر مورد استفاده قرار می گیرد:

بیمه های اجتماعی- بیمه های بازرگانی

1-    بیمه های اجتماعی (اجباری)

برای بیمه های اجتماعی که (بیمه های اجتماعی) با (بیمه های ناشی از قانون) نیز خوانده میشود

بیشتر درمورد کارگران و طبقات که درآمد جامعه کاربرد دارد ویژه گی بیمه های اجتماعی این است که اولأ شخص دیگری(کارفرما) در پرداخت قسمت اعظم حق بیمه مشارکت دارد درصد کمتری را بیمه شده می پردازد. ثانیأ برخلاف بیمه های بازرگانی که حق—متناسب با ریسک تعیین می شود. در بیمه های اجتماعی حق بیمه  از حقوق یا دستمزد بیمه شده است و ارتباطی با ریسک ندارد.

2-    بیمه های بازرگانی (اختیاری)

در بیمه های بازرگانی (بیمه های اختیاری) هم اطلاق میشود و درآن بیمه گذاربا میل خود وآزادانه تهیه انواع پوششهای بیمه های بازرگانی اقدام میکند. دراین بیمه، بیمه گذار و بیمه گر در مقابل هم متعهد هستند. بیمه گر در مقابل دریافت حق بیمه از بیمه گذار، تامین بیمه ای در اختیار وی قرار میدهد.

بیمه های بازرگانی، بیمه های اعتیاد، مسئولیت، زیان پول واشخاص تقسیم شده اند

بیمه های اجتماعی:

به سلسله خدماتی اطلاق می شود که در راه ایجاد رفاه عمومی برای همگان  صورت میگیرد. ممکن است منابع مالی آنرا دولت تأیین کند ( بیمه خدمات بهداشتی و درمانی برای معلولان) یا اشخاص ثالث مکلف به پرداختهای بیمه شدگان تامین گردد (مثل بیمه های آزاد) یا اشخاص ثالث مکلف به تأدیه آن بشوند(  کارفرمایان در بیمه های اجباری که باید مبالغی برای بیمه گان خود بپردازند)

غرض از تأسیس بیمه های اجتماعی بیشتر جنبه تعاونی آن بوده است نه جنبه بازرگانی. به همین لحاظ در کشورهای جهان واژه (اجتماعی) را به آن الحاق کرده اند. در بیمه های اجتماعی قانون بر روابط فی مابین حکومت میکند. بطور کلی در اجرای مقررات کلیه افراد تابع رفتار قانون گذار هستند.

 ===============

مطالبی مفید از بیمه عمر و تامین آتیه

معرفی بیمه عمر و سرمایه گذاری

مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری

.

 

 

.

بیمه  بیمه insurance  insurance  بيمه  BIME  bimeh  bymeh  bime بیمه  bime بيمه  شرکت بیمه  شرکت بيمه  insurance بيمه  بيمه گر  بيمه گذار  بيمه گزار  بيمه شده  بيمه نامه  فروش بيمه  خرید بيمه  خریدبيمه  خريد بيمه  بهترِين بيمه  بهترينبيمه  بیمه خودرو  بيمه خودرو  بيمه ماشين  بیمه ماشین  بيمه مسولیت  وام بيمه  بیمه وام  سرمايه گذاري بيمه  سرمایه گذاری بیمه  جدول بيمه  استعلام بيمه  استعلام بیمه  استعلامبيمه  پوشش بيمه  دفترچه بيمه  بیمه ها  بيمه ها  دفتر بيمه  دفتربیمه  برنامه بيمه  حسابداري بيمه  هزينه بيمه  هزینه بیمه ي  بازارياب بيمه  کارمند بيمه  بیمه ی  بيمه ي  بیمه ای  بيمه اي  sherkate bime  bimegar  bimegozar  bimeshode  bimename  behtarin bime  bime khodro  bime mashin  jadvale bime  estelam bime  estelambime  estelame bime  pooshesh bime  bimeha  bimeh ha  estekhdam bime  estekhdam bimeh  estekhdame bime  kharide bime  foroshe bime

جدول استعلام بیمه عمر

فرم درخواست استعلام بیمه عمر شما ( رایگان )

جهت آگاهی از استعلام بیمه عمر و سرمایه گذاری شما اطلاعات را دقیق پر نمایید در اولین فرصت برایتان ارسال و یا با شما تماس گرفته می شود
لطفا تمام ضمیمه های در خواستی را پر کنید پر کردن گزینه های ستاره دار الزامی است..
 
 
 
من با شرایط و قوانین شما موافق هستم
اطلاعات ارسالی شما نزد ما محفوظ می باشد.