بیمه عمر

بیمه عمر Reviewed by بیمه عمر on بیمه عمر بیمه عمر 5.0


بیمه

ورود و ثبت نام اعضا

ورود ثبت

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

اکانت خودتان را ایجاد کنید

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *
گفتگوی آنلاین با کارشناسان بیمه

آی دی تلگرام :bimeomr7
 

استعلام و ارسال رایگان بیمه عمر شما
شما می توانید بیمه نامه زندگی خود را که توسط مشاورین بیمه عمر برایتان تنظیم می گردد را به رایگان دریافت نمایید

عضویت در خبرنامه

بازنشستگی و مستمری برای فرزندان

بیمه عمر bime omr

 

آیا می دانید بیمه عمر ,عاشقانه ترین نامه و سندی است که برای خود و عزیزانتان ثبت و صادر میکنید

 مزایای بیمه عمر برای فرزندان دختر ---->  تامین جهیزیه,حقوق مستمری,تامین هزینه تحصیل و..

مزایای بیمه عمر برای فرزندان پسر ---->  حقوق بازنشستگی,سرمایه کار,هزینه تحصیل,گرفتن وام

مزایای بیمه عمر برای نوزادان ---->  حقوق بازنشستگی از سن 20 یا 30 سالگی به بعد,هزینه تحصیل..

بازنشستگی زنان خانه دار

بهترین حس آرامش و خوشبختی برای زنان خانه دار زمانی است که مطمئن شوند میتوانند بطور مستقل بر روی پاهای خود بایستند و بدون نیاز به دیگران بتوانند هزینه های خود را تامین نمایند. بیمه عمر و سرمایه گذاری بهترین گزینه ی انتخابی شماست.

اگر نسبت به آینده مالی خود, همسر و فرزندانتان نگران هستید و سرمایه ای برای آنها در دست ندارید !!

کارشناسان ما با صبر و حوصله ای زیاد و کاملا رایگان مشاور شمایند... همین حالا تماس بگیرید و آینده خود و عزیزانتان را متحول سازید.

از قسمت منوی ( استعلام بیمه عمر شما رایگان ) در بالای همین سایت کلیک کرده و فرم را ارسال نمایید Do It Now !!

 

یک نمونه از بیمه عمر

 

در نمونه استعلام بیمه عمر و سرمایه گذاری در شکل پایین فردی 30 ساله با پرداخت ماهیانه 100 هزار تومان و با افزایش 10% افزایش حق بیمه پرداختی در هر سال بعد از 30 سال بازنشسته شده و مبلغ بسیار خوب و مناسبی رو بطور یکجا و یا به حالت مستمری بدست می آورد. ( این مبلغ  ارتباط مستقیم با سن و پوشش های بیمه ای و سود حاصل از مشارکتی داره که هر سال به اندوخته ریاضی فرد اضافه شده است. )

این فرد تا سقف 400 میلیون تومان پوشش فوت ,200 میلیون نقص عضو, 20 میلیون تومان هزینه پزشکی در هر سال, 25 میلیون تومان از بابت هر بیماری خاص ... از کارافتادگی و گرفتن وام بدون ضامن و ..... می باشد.

جهت آگاهی از نمونه استعلام بیمه عمر خودتان فقط کافیست با کلیک بر روی منوی ( مشاوره بیمه عمر شما رایگان ) مشخصات خود را برایمان ارسال نمایید.

جدول استعلام بیمه عمر Table Inquiry Life Insurance با کلیک بر روی تصویر, استعلام بیمه عمر را ببینید.

بهترین بیمه عمر در ایران

4 Votes5.05 
1 امتیاز کاربران

بهترین بیمه عمر در ایران

بهترین بیمه عمر در ایران

بهترین بیمه عمر در ایران

بهترین بیمه عمر در ایران

جدول استعلام بیمه عمر

مقایسه پس انداز بانکی و بیمه عمر | سود بانکی یا بیمه عمر؟

13 Votes5.05 
1 امتیاز کاربران

مقایسه سود بانکی و بیمه عمر life insurance

مقایسه پس انداز بانکی و بیمه عمر | سود بانکی یا بیمه عمر؟!!   (Life Insurance)

 پس اندازکردن پول هایی که بدست می آوریم  یکی از مهم ترین دغدغه های فکری ماست. هر چقدر هم که شرایط سخت تر و تورم بالاتر رود، این دغدغه مهم تر می شود. اگر می خواهیم بعد از مدتی از انتخابی که برای سرمایه گذاری و پس انداز پولمان پول تان داشته ایم، پشیمان نشویم بهتر است با یک برنامه بلند مدت جهت پس انداز  و سرمایه گذاری بیمه عمر انجام دهیم. تا در آینده نسبت به تصمیمی که جهت انجام بیمه عمر و سرمایه گذاری (Life Insurance) انجام داده ایم به خود ببالیم!!

سپرده گذاری در بانک و سود بانکی یکی از روش های آشنا برای مردم است اما هنوز خیلی ها باورشان نمی شود که خرید بیمه عمر هم نوعی از سرمایه گذاری و پس انداز پول است. روشی که بر اساس نظر کارشناسان خبره در جهان از سپرده گذاری در بانک به صرفه تر و مناسب تر است.

مقایسه اجمالی پس انداز در بانک و بیمه عمر :

1- پس انداز کننده باید مطمین باشد که در جای مطمینی پس انداز نموده است. تجربه در ایران و اکثر کشورها نشان داده که در شرایط بحرانی بعضی از بانکها ورشکست شده اند اما شرکتهای بیمه عمر توان مالی خود را حفظ نموده اند

2- بهره پس انداز در بانکها همیشه ثابت نیست در صورتی که حداقل بهره بیمه عمر در طول مدت قرارداد ثابت می باشد. حداقل سود تضمین در بیمه عمر 18 درصد می باشد که بیمه مرکزی نیز آنرا تضمین کرده است. و در کشورمان در طی سالهای گذشته که حداکثر سود بانکی 15 درصد بوده , شرکتهای بیمه ای  سود بیمه عمر را تا 26 درصد سود پرداخت نموده اند.( یعنی همواره 3 تا 11 درصد بیشتر از بانک سود پرداخته اند.)

3- در صورتی که پس انداز کننده دارای یک سپرده در بانک باشد طلبکاران او در صورت از کار افتادگی و بروز دیگر مشکلات می توانند طبق قانون از محل سپرده های بانکی، طلب شان را وصول کنند. در بیمه عمر  چنین برداشتی امکان پذیر نمی باشد.

4-  پرداخت سرمایه فوت تا سقف 200 میلیون تومان به خانواده بیمه شده همراه با سود حاصل از مشارکت پس اندازها... اعطای وام بدون ضامن با کارمزد کم ظرف یک هفته.... پوشش بیماریهای خاص مانند سرطان سکته و ...  ( در این حالت غرامتی تا 25 میلیون تومان رایگان پرداخت می شود..... پوشش های هزینه های پزشکی.... ( جهت مطالعه بیشتر :مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری )

ادامه مطلب: مقایسه پس انداز بانکی و بیمه عمر | سود بانکی یا بیمه عمر؟

بیمه عمر Life Insurance

11 Votes5.05 
1 امتیاز کاربران

بیمه عمر Life Insurance

تعهدات بیمه عمر (بیمه زندگی)  تا سقف 200 میلیون تومان | Life Insurance

رییس کل بیمه مرکزی اعلام نمود :

۲۰۰ میلیون تومان، سقف تعهدات بیمه عمر ( بیمه زندگی )Life Insurance

رییس کل بیمه مرکزی با اشاره به امتیازات بیمه عمر ( بیمه زندگی ) و مطلع نبودن آحاد مردم از آن بیان نمود: اگر بیمه در کشور ما به خوبی جا بیفتد اطمینان و آرامش برای آحاد مردم به همراه خواهد داشت.

ادامه مطلب: بیمه عمر Life Insurance

بیمه عمر

19 Votes5.05 
1 امتیاز کاربران

بیمه عمر Life Insurance

بیمه عمر Life Insurance

  بیمه عمر Life Insurance :

  ( بیمه عمر ) عبارت است از عقد قرارداد بین  شرکت بیمه و یا یک شخص حقیقی یا حقوقی که به موجب آن شرکت بیمه (بیمه گر ) تعهداتی در مقابل شخص حقیقی یا حقوقی(بیمه گذار )بر عهده می گیرد که به مرگ و زندگی یک یا چند شخص حقیقی (بیمه شده )بستگی دارد .بیمه گر متعهد می باشد که در انتهای زمان بیمه نامه ،چنانچه فرد بیمه شده در قید حیات باشد همه سرمایه بیمه نامه را به بیمه گذار و چنانچه در طول مدت بیمه نامه ،بیمه شده فوت کند سرمایه بیمه نامه را به وراث قانونی و یاذینفع بیمه نامه پرداخت کند . بیمه گذار هم متقابلا  تعهد می کند که مبلغ  حق بیمه را به صورت یکجا در تاریخ شروع بیمه نامه یا بطور اقساط در طی مدت بیمه به بیمه گر پرداخت کند .

معرفی طرح بیمه عمر :

دراین بیمه نامه ( بیمه عمر ) بیمه گذاران با پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه علاوه برتامین کردن منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آینده امکان برخورداری از پوشش های بیمه عمر در مقابل خطر فوت را نیز دارند . ( Life Insurance )

بیمه های عمر به همراه تشکیل سرمایه که اکنون در بسیاری از کشورهای دنیا ارایه می گردد ،طرفداران زیادی دارد و با توجه به انواع آن  مورداستقبال اقشار مختلف جامعه قرار گرفته است .

شرکت بیمه  با دریافت نمودن مبالغ حق بیمه ،اولا بیمه شده را در مقابل خطر فوت بیمه می نماید و ثانیا مازاد مبالغ دریافتی در بیمه نامه را سرمایه گذاری کرده و نرخ سود آن سرمایه گذاری را تا حد نرخ بهره فنی تضمین می کند و چنانچه سود بیشتری از محل سرمایه گذاری بدست آورد بخش عمده از آن را به عنوان مشارکت در منافع به بیمه گذار پرداخت می کند .

جدول استعلام بیمه عمر

فرم درخواست استعلام بیمه عمر شما ( رایگان )

جهت آگاهی از استعلام بیمه عمر و سرمایه گذاری شما اطلاعات را دقیق پر نمایید در اولین فرصت برایتان ارسال و یا با شما تماس گرفته می شود
لطفا تمام ضمیمه های در خواستی را پر کنید پر کردن گزینه های ستاره دار الزامی است..
 
 
 
من با شرایط و قوانین شما موافق هستم
اطلاعات ارسالی شما نزد ما محفوظ می باشد.